צרו קשר
ּ

איזה שירותים מציע מנעולן בגני תקווה?

מנעולן בגני תקווה מציע שירותים וציוד מקצועיים ללא תחרות ועם אחריות מלאה. אנו עומדים לרשות לקוחותנו סביב השעון, עם שירות אדיב, עמידה בזמנים והגינות. מנעולנות היא מקצוע שדורש הכשרה מדויקת וניסיון רב בשטח. יש הרבה סוגים של מנעולים, הן לדלתות והן לרכבים, והרבה שיטות לפריצה ותיקון המנעולים. מנעולן מיומן מטפל בפריצת כספות, פריצת רכבים ואופנועים, פריצת דלתות מכל הסוגים, תיקון מנעולים ודלתות ואף ייעוץ מקצועי למיגון הבית.

 

מנעולן בגני תקווה מציע שלל שירותים מטעם ארז מנעולים:

  • פריצת רכבים – בין אם אתם בחניה של הבית או בשטח, מנעולן בני תקווה יגיע אליכם בכל שעות היממה כדי לפרוץ את הרכב. מומלץ לא לבצע זאת לבד כדי לא לפגוע במנגנון הנעילה העדין של הרכבים. המנעולן מגיע עם ציוד ייעודי, מחשב ותוכנה מתאימה, ויפרוץ כל סוג של רכב במומחיות ומקצועיות.
  • פריצת דלתות – יש כמה סוגים של דלתות תקולות, ועל מנעולן לאבחן את הבעיה ולמצוא את הפתרון המתאים. יש הבדל בין פריצה של דלת תקולה לדלת נעולה, והמנעולן יידע לבחור את השיטה המתאימה כדי לא לפגוע בדלת או במשקוף.
  • החלפת מנעולים – כדאי מעת לעת להחליף מנעולים. מנעול תקול עלול לפתע להפסיק לעבוד ואתם למצוא עצמכם תקועים מחוץ לבית. מנעולן יגיע אליכם ויציע לכם מבחר מנעולים להחלפה, ויבצע עבודה נקייה וזריזה. המנעולן גם יוכל להציע לכם כמה אביזרי מיגון נוספים, כגון מנעול כספת (ג'ואל) או מנעול שרשרת, להעלאת מיגון הדירה.

 

מנעולן בגני תקווה מחיר ושירות אדיב

ארז מנעולים מתחייב לשלוח אליכם מנעולן בתל אביב, כמו בגני תקווה שהוא איש המקצוע הטוב ביותר באזורכם. על כל מנעולן להיות בעל תעודת יושר מהמשטרה ובעל תעודת הכשרה מהמכללות הטובות והמורשות. אדם לא מקצועי עלול לגרום נזק לרכוש שלכם ויתרה מכך, להעביר מידע רגיש לגורמים אחרים. אנו שולחים מנעולנים מקצועיים, אדיבים, אמינים שיבצעו עבורכם את העבודה במהירות ומיומנות.

ארז מנעולים מחזיק חנות מנעולים ברמת גן וכך אתם שקטים שיש לשירות שלכם 'אבא', ויש מי שמשגיח ומפקח על העבודה בשטח. התקשרו אלינו עוד היום וקבלו ייעוץ על עבודת מנעולנות, פריצה, התקנת מנעולים והוספת אביזרי מיגון לבית.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ