צרו קשר
ּ

איך לבחור כספת?

בשנים האחרונות רמת החיים בארץ עלתה ואיתה הצורך לשמור על הרכוש היקר לנו כנגד גנבים ופורצים, על ידי מנגנוני אבטחה ונעילה מתקדמים יותר. אחד מאמצעי האבטחה הביתיים הנפוצים הוא הכספת האישית שמגנה על הרכוש היקר והחשוב ביותר, כגון כסף מזומן, תכשיטים, מסמכים חשובים ונדירים, נשק אישי ועוד.

בשוק קיים מגוון של כספות הנבדלות זו מזו על ידי גודל הכספת, המיגון שהיא מספקת, מחירה וכמובן פונקציות נוספות כגון מיגון כנגד אש ונזקי מים. לאחר שהחלטנו לקנות כספת עולה השאלה איך לבחור את הכספת המתאימה ביותר עבורנו? תמיד מומלץ להתייעץ עם מנעולן בגני תקווה המתמחה בהתקנת כספות כדי שיעזור לנו לבצע קניה חכמה ומושכלת.

 

איך לבחור את הכספת המתאימה ביותר עבורנו?

מגוון הכספות בענף המנעולים הוא גדול, וכדי לבחור כספת העונה על הצרכים שלנו צריך להכיר את סוגי הכספות שיש כיום בשוק:

  • כספת דיגיטליות – כספות ביתיות זולות יחסית. מנגנון הנעילה שלהן הוא בעזרת קוד שמקישים על צג דיגיטלי. הכספות האלה מספקות רמת מיגון נמוכה וניתן לפרוץ אותן בקלות יחסית. הן משמשות בעיקר לשמירת מסמכים או חפצים אחרים שרוצים להרחיק מהישג ידם של ילדים.
  • כספות כבדות – כספות במשקל גבוהה בעלות מנגנון נעילה הכולל מפתח ומנגנון קומבינציה מכני. הכספות האלה יקרות יחסית, אך הן מספקות רמת הגנה גבוהה כנגד גניבה. התקנה נכונה של כספת זו ועיגונה לקיר או לרצפה הופכת כספת זו למוגנת במיוחד והיא מעולה עבור שמירת תכשיטים, כסף ודברי ערך.
  • כספת חסינות אש – כספות המספקות הגנה כנגד גניבה אך בנוסף הן עמידות לחום ויכולות להגן על תכולתן לאורך זמן בעת שריפה. בכספות האלה נשתמש כדי להגן על מסמכים חשובים בבית ובמשרד כגון דרכונים, צוואות, תוכנות מחשב, מסמכים ומכתבים חשובים מבחינה סנטימנטלית.

 

מנעולן מתקין כספות באישור המשטרה

כאשר מדובר בקניית והתקנת כספת רצוי לברר כי למנעולן המבצע יהיה אישור ממשטרת ישראל לעבוד כמנעולן בגבעת שמואל. מנעולן מוסמך צריך להיות בעל אישור ממשטרת ישראל המעיד כי לפורץ מנעולים זה אין עבר פלילי או רישום משטרתי ואפשר לסמוך עליו בטיפול בכספת שלנו. אנו בארז מנעולים מתמחים בהתאמת כספת ללקוח וכל צוות המתקינים שלנו הם בעלי אישור משטרת ישראל להתקנת כספות ופריצת מנעולים.

לסיכום, השאלה איך לבחור את הכספת המתאימה ביותר עבורנו? היא חשובה ומומלץ לקבל ייעוץ ממנעולן מוסמך. מנעולן מטעם ארז מנעולים יגיעו אליכם הביתה, יבדוק את הצרכים שלכם ואת המקום המיועד לכספת ויוכל להתאים לכם את הכספת המושלמת בבית או במשרד. בהזדמנות זו בקשו מהמנעולן לבדוק את מנעול הדלת הראשית ואת מנעולי הדלתות הפנימיות, לשקט הנפשי ומיגון מיטבי של הבית.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ