צרו קשר
ּ

איך לבחור צילינדר נכון?

איך לבחור צילינדר נכון? זו שאלה שמטרידה את מי שצריך להחליף את מנעול הדלת. הצילינדר הוא לב ליבו של מנגנון נעילת הדלת והוא כולל מנגנון פינים שתפקידו להתאים את המפתח למנעול ולזהות התאמה ביניהם. המנגנון הזה מופעל מספר פעמים ביום ועובר שחיקה גדולה לאורך השנים, ולכן איכותו של הצילינדר חשובה במיוחד כאשר רוצים להימנע מתקלות ועוגמת נפש.

רוב הפריצות לבתים נעשות תוך כדי פריצת הצילינדר, ומנעול איכותי הוא המפתח לבית מוגן כנגד פריצות. שוק הצילינדרים גדול ויש צילינדרים בעלי תפקוד שונה, רמת הגנה שונה ומחירים שונים. מנעולן בראש העין מקצועי יתאים לכם צילינדר התואם את הצרכים שלכם.

 

מחיר מול איכות – איך לבחור צילינדר נכון?

ככלל, תמיד רצוי לקנות צילינדר שיוצר על ידי חברה מוכרת ובעלת מוניטין טוב. החיסכון בקניית צילינדר זול יעלה לנו ביוקר לטווח הארוך בכסף ועוגמת נפש, כי הוא עלול להתקלקל זמן קצר לאחר התקנתו. לפני שמבררים איך לבחור צילינדר נכון? צריך להכיר את מגוון הצילינדרים הקיים בשוק:

  • צילינדר פרופיל אירופאי – הוא הצילינדר הנפוץ ביותר. הוא תואם מנגנוני נעילה מסוג רב בריח ומחירו נע בין עשרות שקלים לצילינדרים פשוטים עד למחיר הגבוה מאלף שקלים לצילינדרים איכותיים במיוחד.
  • צילינדר קודן – מנגנון נעילה דיגיטלי המופעל על ידי פאנל חשמלי. קוד מספרי יפתח את הדלת וניתן לשנותו לפי הצורך. הצילינדר הזה מעולה עבור משרד שבו יש משתמשים רבים וחדרים שצריך בהם הרשאת כניסה סלקטיבית.
  • צילינדרים בעלי כרטיס שכפול מפתח – מנעולים אלה מסופקים בצירוף כרטיס ייחודי שרק איתו ניתן לשכפל מפתח נוסף למנעול. הכרטיס הזה מבטיח כי מפתח שנתתם לזר, כמו מנקה או שיפוצניק, לא ישוכפל ויינתן לזרים. הצילינדר הזה מעולה גם לבתים פרטיים וגם עבור חברות שבהם נותנים מפתחות לעובדים שונים.

 

האם הצילינדר היקר ביותר הוא הטוב ביותר?

לרוב אנו בטוחים כי הצילינדר היקר ביותר הוא הטוב ביותר כנגד פריצה, אך יש לזכור כי הצילינדר הוא רק חוליה בשרשרת האבטחה של הבית. צילינדר איכותי המותקן על דלת עץ מיושנת בעלת מנגנון מריחים מיושן לא יספק הגנה טובה. במקרה כזה רצוי להתאים צילינדר המתאים לרמת האבטחה של הדלת עצמה, ובכך לא לבזבז כסף מיותר שאפשר להשקיע במנגנוני הגנה אחרים כמו דלת חדשה או סורגים משודרגים.

מנעולן בבני ברק מטעם ארז מנעולים ישמח לייעץ לכם בשאלה איך לבחור צילינדר נכון? יש לנו ניסיון רב בפריצה, תיקון והתקנה של צילינדרים מכל הסוגים. נוכל להגיע לביקור שבמהלכו נבדוק את סוג הדלת, המיגון שהיא מספקת ומהו המיגון הכללי בבית. המנעולן יציע לכם את הצילינדר המתאים ואם תרצו גם יוכל לייעץ לכם על אמצעי מיגון נוספים, כגון מנעול כספת (ג'ואל), סורגים, מצלמות אבטחה ועוד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ