צרו קשר
ּ

איך תבחרו מנעולן בתל אביב?

נתקעתם מחוץ לדירה בתל אביב? זו סיטואציה מלחיצה ומאוד לא נעימה שיכולה לקרות לכולנו. זה הזמן להזמין פורץ דלתות מיומן בעל המלצות טובות, מנעולן זמין וזריז שיגיע מהר ויפרוץ את הדלת במהירות וכל זאת ללא נזק לדלת. מנעולן איכותי שגובה מחיר שוק הוגן וישאיר אתכם עם הרגשה שבחרתם נכון.

כשאתם במצוקה וזקוקים לפורץ אתם שואלים את עצמכם איך תבחרו מנעולן בתל אביב? שוק המנעולנים בתל אביב גדול במיוחד, ויש לבחור בקפידה בין בעלי מקצוע מעולים לבין חובבנים שיגרמו נזק לדלת הכניסה ויגרמו לכם לעוגמת נפש מיותרת.

 

מדריך SOS איך תבחרו מנעולן בתל אביב?

כאשר צריך מנעולן בדחיפות הלחץ יגרום לנו, הלקוחות, לזמין את המנעולן הראשון ששמענו עליו. אבל זו טעות נפוצה. בחירת פורץ מנעולים בלי לבדוק מיהו אותו מנעולן זו טעות שאסור לעשות, טעות שעלולה לעלות לנו במנעול שבור או מחירים לא הוגנים. הדרך הנכונה להזמין מנעולן היא:

  • בדיקת מוניטין – יש לברר האם ניתן לקבל המלצה עבור מנעולן מחברים, משפחה וקולגות לעבודה. כיום אפשר בקלות לחפש המלצות עבור פורץ מנעולים ברשתות החברתיות ובתוכנות הקשר השונות.
  • אתר אינטרנט מסודר – בדקו האם למנעולן יש אתר אינטרנט מסודר, המכיל את כל האינפורמציה ואשר יכול להעיד כי מדובר בבעל מלאכה מסודר ולא בבעל מלאכה מזדמן. רק מנעולן בעל ניסיון מבטיח לכם פריצה נקייה ללא נזקים לדלת הכניסה.
  • מנעולן מורשה – יש לברר בעת הזמנת המנעולן בטלפון האם מדובר בפורץ דלתות בעל תעודת מנעולן מאחת המכללות המורשות. כמו כן כדאי לברר האם ברשות המנעולן אישור ממשטרת ישראל לעסוק בפריצת מנעולים.
  • סקר שוק – מנעולן מקצועי בעל שם לעולם לא ינצל את מצוקת הלקוח, ומחירי השירותים שלו יהיו מחירי השוק. גם מחיר פריצה זול מידי יכול להעיד על מנעולן לא מקצועי שאינו משתמש בכלים איכותיים.

בתום קבלת השרות הקפידו לספר ברשת על החוויה שלכם כדי שגם לקוחות אחרים יוכלו ליהנות מהניסיון שלכם.

 

מנעולן באישור משטרת ישראל

מדוע חשוב כל כך לבחור מנעולן בעל אישור משטרת ישראל? מנעולן מוסמך בעל תעודת פורץ דלתות צריך לגשת למשטרת ישראל לקבלת אישור מנעולן. רק מנעולנים בעלי עבר פלילי נקי יקבלו תעודה המעידה כי למנעולן זה אין רישום משטרתי וכי אפשר לסמוך עליו ולהפקיד בידיו את הגישה למנעולים שמגנים עליכם ועל רכושכם.

אצלנו בארז מנעולים עובדים אך ורק מנעולנים בעלי תעודת יושר מהמשטרה, אנשי מקצוע מעולים שעברו הכשרות במכללות מורשות. לכולם ניסיון רב בפריצת מנעולים, כספות, רכבים ועוד. נשמח לעמוד לרשותם בכל שעות היממה, כדי לסייע לכם להיכנס הביתה או לרכב במהירות ובמחירים הוגנים. לסיכום, אם אתם שואלים עצמכם איך תבחרו מנעולן בתל אביב, התקשרו לארז מנעולים וקבלו את השירות הטוב ביותר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ