צרו קשר
ּ

החלפת מנעול פלדלת

החלפת מנעול פלדלת | החלפת צילינדר פלדלת

דלת פלדלת היא מותג שתפס, תפס כל כך טוב בישראל עד כי הוא נהיה שם שגור בפי כל לדלת פלדה מאסיבית.

וכמו כל דבר שתופס – הוא מופיע במספר ואריאציות וסוגים שונים. החלפת צילינדר פלדלת אינו משחק לילדים – נדרש ידע בהחלפת המוצר כך שלא תיפגע איכות ההגנה שהפלדלת מספקת.

קל וחומר כאשר מדובר במכלול של החלפת מנעול פלדלדת.

חברת ארז מנעולים צברה ניסיון של חמש עשרה שנה ב: החלפת מנעולים וטיפול בדלתות פלדלת, כל מנעולן שמועסק ע"י ארז מנעולים הוא בעל ניסיון ומקצועיות שעמדה למבחן. כמובן שהעבודה נעשית באישור משטרת ישראל.

לא כך הדבר לגבי חאפרים בשוק המנעולנות – מספיק שתחפשו בגוגל את המילים "החלפת מנעול פלדלת" ותגלו כי פורומים רבים שוקקים בתכתובות על החלפה עצמאית של מנעולים וצילינדרים. כל אדם זכאי לעשות בביתו ככל העולה על רוחו – אך ניתן להגיד בסבירות גבוהה כי ייתכן וחלק מהאנשים "לומדים" את המקצוע דרך רשת האינטרנט ודרכים עקלקלות אחרות ולאחר שהם יישמו את הידע (בסבירות גבוהה בצורה מאוד לא מקצועית) הם ישאפו במקרה הטוב "לעזור לחבר" ובמקרה הפחות טוב לעשות כסף מהעניין.

החלפת צילינדר או מנעול פלדלת, טוב שתעשה ע"י מנעולן מקצועי – מורשה מטעם משטרת ישראל ובעל ותק המצביע על אמינות. גם אם תהיה לכם את דלת הפלדה הטובה בעולם, החלפת מנעול אחת גרועה וזה הסוף של כל היתרון האיכותי של הדלת.

אז שאתם באים לתקן פלדלת – רק מנעולן מקצועי היא הבחירה הנכונה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ