צרו קשר
ּ

החלפת מנעול רב בריח

החלפת מנעול רב בריח | החלפת צילינדר רב בריח

לחלק גדול מהציבור הישראלי מותקנות דלתות ומנעולי רב בריח, סוג זה של דלתות נחשב כנותן הגנה טובה יותר על הבית בשל טיב הצילינדר והדלת.

מאמר זה אינו בא לנסות ולשכנע בטיב מוצרי חברת "רב בריח". מאמר זה נועד לאנשים שיש להם צורך ב: החלפת מנעול רב בריח או החלפת צילינדר רב בריח.

החלפת מנעול רב בריח אינה כהחלפת מנעול רגיל, נדרשת פה מומחיות וידע מסוג שונה – מתקדם יותר. כיוון שמוצרי רב בריח מורכבים יותר ממנעולים פשוטים לדלתות, כך גם הידע הנדרש להחלפתם דורש בעל מקצוע שיודע היטב את העבודה – מנוסה בטיפול ספציפי במוצרי רב בריח ולא יפגום באבטחת הבית.

צילינדר לא תקין או משומש שיוכנס לדלת רב בריח יפגום בכל הרעיון שעמד מאחורי התקנת דלת זו הנחשבת למאסיבית יותר וקשה יותר לפריצה.

לכן, מבלבד הבאת מנעולן בעל ידע ספציפי בהחלפת מנעולים ומוצרי רב בריח יש לקחת בחשבון גם את אמינות המנעולן שמטפל לכם בדלת.

חברת ארז מנעולים צברה ניסיון של חמש עשרה שנה בטיפול בדלתות, מנעולי וצילינדרים של רב בריח. ולכן ניתן לצפות בוודאות גבוהה כי העבודה על הדלת שלכם

תעשה ברמה הגבוהה ביותר. וכן כאשר מעסיקים מנעולן מחברה אמינה וותיקה תוכלו לישון בשקט ולדעת כי לא עבדו עליכם או חמור מכך גרמו לכם נזק לדלת.

אם יש לכם דלת רב בריח, זהו צעד חשוב בהגנה על הבית – אך כדי לשמר הגנה זו יש לבחור בקפידה את המנעולן הנכון שישמור על הבית מוגן.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ