צרו קשר
ּ

העין רואה הכול – עינית אלקטרונית / דיגיטלית לדלת במגוון סוגים

אחד מאביזרי הביטחון בחשובים ביותר בבית היא העינית המותקנת בדלת. היא מאפשרת לנו לראות פיזית מי עומד מאחורי הדלת כדי שנהיה בטוחים שנכניס הביתה רק אנשים רצויים. היום חל שיפור בעיניות הדלת וניתן להזמין עינית דיגיטאלית בעלת מסך המשפר את איכות התמונה שאנו רואים. כמו כן מאפשרת לנו העינית הדיגיטלית להקליט את התמונות והאנשים הנמצאים ממול לדלת הכניסה.

רכישת העין רואה הכול – עינית אלקטרונית / דיגיטלית לדלת במגוון סוגים היא זולה יחסית, התקנתה מהירה ואורכת כעשר דקות בלבד, וכל זאת ללא לכלוך וללא נזקים לדלת.

 

העין רואה הכול – עינית אלקטרונית / דיגיטלית לדלת במגוון סוגים ומחירים

יש מגוון סוגי עינית דיגיטלית לדלת, הדגמים שאיתם אנו עובדים בארז מנעולים עומדים בתו תקן מחמיר והם עם אחריות גם לאחר התקנת המוצר. בחירת עינית דיגיטלית היא לפי צורכי הלקוח, כאשר התכונות העיקריות המבדילות בין עיניות אלקטרוניות הן:

  • גודל מסך – העיניות הדיגיטליות מצוידות במסךLCD שעליו מוצגת הדמות הניצבת מאחורי הדלת. קיימים מסכים בגדלים שונים לפי צורכי המשתמש, מגודל של 2 אינץ' עד גודל של 6 אינץ'. ככל שהמסך גדול יותר, כך המערכת יקרה יותר.
  • ראיית לילה – בדגמי העיניות המתקדמים יש אפשרות לראיית לילה. זו אופציה שמאפשרת ללקוח לראות את המתרחש האחורי הדלת, גם בתנאי חושך מוחלט. דבר זה הופך את העינית למתקן אבטחה מעולה גם בהיעדר תאורה.
  • הקלטת תמונה – עינית דיגיטאלית המצוידת בכרטיס זיכרון ומקליטה את המתרחש אל מול הדלת. ניתן לצפות במתרחש ליד דלת הכניסה גם ביום המחרת או לאחר פריצה.
  • חיישן תנועה – עיניות מתקדמות מצוידות בחיישן תנועה מתקדם. מצלמת העינית מתחילה לעבוד כאשר יש תנועה מול הדלת.

 

הגנה משמעותית במחיר זול

כאשר מתקינים את העין רואה הכול – עינית אלקטרונית / דיגיטלית לדלת במגוון סוגים משדרגים את אבטחת הבית בצורה משמעותית. ילדים ואנשים מבוגרים יכולים לראות בקלות מי מצוי מעבר לדלת וכך לפתוח את הדלת רק למי שמכירים. העינית היא תוספת מעולה למיגון הבית, נוסף על מנעולים איכותיים ומנעול כספת עליון. עינית דיגיטלית שימושית מאוד גם לבתי עסק, מרפאות ומוסדות שונים.

המחיר של המערכת זול יחסית, זמן התקנתה קצר במיוחד ולאחר ההתקנה יבצע המתקין הדרכה עבור המוצר. נשמח להציג לפניכם בארז מנעולים מגוון מערכות אבטחה, כולל עינית דיגיטלית המתאימה לכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ