צרו קשר
ּ

השירותים של מנעולן בהוד השרון

להיתקע מחוץ לבית או מחוץ לרכב כשאין מפתח זהו מצב מלחיץ!

מנעולן בהוד השרון ייחלץ לעזרתכם 7/24, עם שירות אדיב, ציוד מקצועי ועבודה נקייה. אנו בארז מנעולים מספקים שירותי מנעולנות סביב השעון, בתחומים מנעולנות ופריצה כגון פריצת רכבים, פריצת כספות, פריצת אופנוע, שחזור מפתחות ועוד.

לארז מנעולים חנות ברמת גן שפועלת באזור שנים רבות, וכך אנו יכולים לספק ללקוחותינו מטריית שירות הן בשטח והן בחנות.

 

המנעולן בהוד השרון מספק מגוון שירותים מנעולנות ופריצה:

  • פריצת דלתות – אם נתקעתם מחוץ לדלת, מומלץ להיעזר בשירותי מנעולן מקצועי ולא לנסות לפרוץ את הדלת לבד. יש כמה סוגי נעילת דלתות, החל מדלת טרוקה שאפשר לפתור ללא נזק לצילינדר ועד לדלת נעולה המצריכה טיפול יסודי יותר. ניסיון לטפל בבעיה לבד עלול להרוס את הצילינדר ואף את הדלת כולה. מנעולן יגיע אליכם בכל שעות היממה, יאבחן את הבעיה ויתקן אותה בדרך הטובה ביותר.
  • פריצת רכב ושחזור מפתח – אם אין מפתח רזרבי בסביבה, יש לנסות הכל כדי לפרוץ את הרכב ללא נזק למנגנון הנעילה של הרכב. יש כיום מאות ואף אלפי סוגים של נעילות רכבים, כל חברת רכב עם הפטנטים שלה וכל דגם עם השיטה שלו. המנעולן ינסה לפרוץ את הרכב בשיטות שונות בלי לשרוט את הרכב ובלי להרוס את מנגנון הנעילה. במקרה הצורך, המנעולן מטעם ארז מנעולים יכול לשחזר לכם מנעול בשטח עם ציוד מיוחד.
  • פריצת כספות – כספת נעולה כשאתם בדיוק בדרך לשדה התעופה והדרכונים בפנים זו סיטואציה מלחיצה. מנעולן מקצועי יכול לפרוץ לכם את הכספת, בלי להרוס את תכולתה. ניסיון עצמאי לבצע זאת יכול לגרום נזק לכספת היקרה. הזמינו מנעולן מטעם ארז מנעולים והוא יפרוץ לכם את הכספת במינימום נזקים.

 

שירות ואחריות ללא תחרות

הלקוח עומד אצלנו מעל הכל. אנו עונים לכל קריאה, נותנים מחיר הוגן, עומדים מאחורי המחיר שלנו ולא מנצלים את מצוקת הלקוח בשעות הקטנות של הלילה או בסופ"ש ובחגים. כדי לדעת אם המנעולן המגיע אליכם הוא מקצוען, ודאו שיש לו תעודת יושר מהמשטרה והכשרה מהמכללות המקצועיות הטובות בארץ ובעולם. כל המנעולנים של מנעולן בפתח תקווה כמו בהוד השרון עוברים הכשרות תקופתיות, בעלי תעודת יושר, ובעלי אישור לעבוד עם ציוד פריצה מתוחכם ומקורי.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל הקשור לשירותי פריצה ומנעולנות. נוכל גם לייעץ לכם על מיגון הבית עם ציוד מקצועי ולא יקר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ