צרו קשר
ּ

חידושים וגאדג'טים בתחום המנעולנות

ענף המנעולים הוא דינמי ותחרותי במיוחד. בכל שנה נוספים חידושים נוספים לשוק ואנו המנעולנים בודקים חידושים אלה כדי להמליץ עליהם ללקוחות. שילוב חידושים וגאדג'טים בתחום המנעולנות במערכת ההגנה על הבית או העסק יכול לשפר דרמטית את ההגנה בהם וכל זאת בעלות שאינה גבוהה.

 

חלק גדול מהגאדג'טים הם שילוב של המערכות הנעילה לטכנולוגיה המתפתחת של האינטרנט והטלפונים החכמים שנכנסו לחיינו. מנעולנים מקצוענים, המתעדכנים תדיר לגבי החידושים בשוק, יכולים להמליץ לכם על גאדג'טים מתאימים לאורח החיים שלכם, לפי צורכי הבית או מקום העבודה.

 

שילוב חידושים וגאדג'טים בתחום המנעולנות בהגנת הבית

שילוב וגאדג'טים באבטחת הבית והמשרד יכול לשפר את ההגנה על הבית בהשקעה כספית קטנה ולייעל תהליכי אבטחה שהיו מסורבלים עד היום. חשוב להזמין מנעולן בגני תקווה המתמחה ומכיר חידושים וגאדג'טים בתחום המנעולנות, כמו:

  • מערכות מצלמה אלחוטיות – בעבר התקנת מערכת מצלמות בבית או בעסק היה פרויקט יקר, אך היום מערכות וידאו אלחוטיות שאינן דורשות תשתית כבלים הן זולות במיוחד ואיכותיות. מערכת כזו מעלה רמת האבטחה בבית או בעסק בצורה משמעותית.
  • עינית מצלמה לדלת – עינית דלת דיגיטלית בעלת מסך איכותי תעזור לנו לוודא מי עומד מאחורי הדלת שלנו. זהו גאדג'ט מעולה עבור אנשים מבוגרים וילדים הרוצים להיות בטוחים שהם מכירים את האדם שהם עומדים להכניס הביתה. התקנת עינית כזו היא זולה במיוחד ותהליך ההרכבה על ידי מנעולן בהרצליה הוא כמה דקות בלבד.
  • מנעול קודן – חידוש זה מעולה עבור משרד שנדרשת בו רמת אבטחה גבוהה ושאסור לאנשים זרים לשוטט בו. פתיחת הדלת תתבצע על ידי הקשת קוד שאותו יודעים רק אנשים מורשים. ניתן לשנות את הקוד לפי הצורך בעת שינויים פרסונאליים בחברה.
  • מחזיק מפתחות ניתן לאיתור – כולנו מכירים את הסיטואציה, צרור המפתחות נעלם ואנו לא מוצאים אותו. כיום ישנו גאדג'ט הנראה כמו מחזיק מפתחות קטן, מכשיר הסלולארי מאתר את מחזיק המפתחות ואנו תמיד יודעים היכן צרור המפתחות שלנו.

 

התקנת מערכות הגנה לבית

התקנת מערכות ההגנה השונות צריכה להתבצע על ידי מנעולן בקרית אונו מורשה ומיומן היודע להתקין את המוצר בצורה הטובה ביותר, כדי לתת לכם כיסוי אבטחה מושלם וכמובן כדי לשמור על המוצר מפגיעה. המנעולן ידריך אתכם לגבי תפעול המוצר ויבטיח שהשימוש במוצר יהיה מיטבי.

היוועצו עם מנעולן מומחה בכל הקשור לתחום של חידושים וגאדג'טים בתחום המנעולנות, כדי להבטיח שהבית שלכם מוגן. אנו בארז מנעולים עובדים עם המוצרים הטובים ביותר ומספקים התקנה איכותית ומהירה, הדרכה כיצד להשתמש במוצר ואחריות מלאה לאחר מכן. כל המנעולנים שלנו בעלי תעודת יושר מהמשטרה וישמחו לתת לכם ייעוץ על כל מה שחדש בתחום המנעולנות בארץ ובעולם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ