צרו קשר
ּ

כיצד נמנע את הפריצה הבאה

אחת החרדות הגדולות שלנו היא פריצה לבית שבו נמצא כל רכושנו וכל החפצים האישיים ביותר. כל אחד שואל את עצמו כיצד נמנע את הפריצה הבאה ומה ניתן לעשות כדי להקשות על הפורצים? הבעיה מתחילה בכך שאנו חושבים שהבית שלנו מוגן כנגד פורצים ושמערך ההגנה של הבית מספק לנו הגנה טובה. בפועל, פורץ מקצועי יכול להתגבר על ציוד נעילה בינוני תוך דקות ואנו ורכושנו חשופים לחלוטין. זה הזמן להזמין מנעולן בקרית אונו המתמחה בייעוץ אבטחה שיעזור לכם לאתר את נקודות התורפה של הגנת הבית.

 

כיצד נמנע את הפריצה הבאה בהשקעה קטנה?

אפשר להפוך את הבית למוגן הרבה יותר כנגד פריצה וזאת בהשקעה קטנה במיוחד. יועץ אבטחה מטעם ארז מנעולים ידריך אתכם כיצד נמנע את הפריצה הבאה. שדרוג מערך האבטחה הביתי כולל מספר נקודות שרצוי לשנות בנעילת הבית:

  • דלת כניסה – החלפת דלת כניסה מיושנת מעץ לדלת פלדלת המספקת מיגון טוב בהרבה.
  • צילינדר מתקדם –קל לפתוח צילינדרים ישנים, בעוד שצילינדר חדיש מתוצרת איכותית יעניק לכם מיגון מעולה.
  • שדרוג סורגים – מנעולן בגבעתיים ימליץ לכם על סורגים העומדים בתקן ניסור ועקירה וישמש כמחסום כנגד גנבים.
  • מנעול כספת לדלת כניסה – ניתן להוסיף מנעול כספת לדלת פלדה, נוסף על המנעול הרגיל. מנעול כספת מקשה על פריצת הבית ורוב הגנבים לא ינסו להתמודד עם מנעול מסוג זה.

פורץ המגיע למקום הפריצה מבצע הערכת מצב ובודק את הקושי הכרוך בפריצת הבית. כאשר הפריצה קשה מידי הפורץ יוותר ויעבור לבית הבא.

 

המלצות למניעת פריצה מארז מנעולים

כאשר יוצאים לטיול משפחתי בחו"ל, עדיף לא לפרסם את הדבר ברשתות החברתיות הציבוריות כמו פייסבוק. המידע עלול להגיע לגורמים לא רצויים ולהעלות את המוטיבציה שלהם לפרוץ לביתכם. כמו כן, מומלץ להתקין ברחבי הבית מערכת מצלמות אבטחה שעלותה היום זולה. אנו בארז מנעולים מתמחים במערכות אלה ויכולים לייעץ לכם בקניית מערכת המתאימה עבורכם. שלט ברור על קיומה של מערכת מצלמות ירתיע פורצים, שכן הם יודעים שהפריצה תתועד במצלמות והם עלולים להיתפס.

לסיכום, אם שאלתם עצמכם כיצד נמנע את הפריצה הבאה, כדאי להיוועץ עם מנעולן בראש העין מוסמך שיבדוק את הדלתות, הסורגים והמנעולים ברחבי הבית, ויוכל לייעץ לכם איזה אביזרי אבטחה נוספים כדאי לכם להתקין. אנו בארז מנעולים נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי והתקנות עם אחריות ושירות אדיב ומהיר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ