צרו קשר
ּ

מה לעשות במקרה של פריצה לבית או לרכב?

גם אם מיגנתם את הבית והרכב בצורה טובה, כל מנעולן בקרית אונו יעדכן אתכם שאפשר לפרוץ כמעט לכל דירה ולכל רכב. אם חלילה פרצו לכם לבית או לרכב, יש כמה המלצות שכדאי לעשות.

מה לעשות במקרה של פריצה לבית או לרכב? רצוי לבצע מספר דברים כדי למגן את עצמכם שוב ולהפוך את הבית שלכם והרכב למוגנים שוב כנגד פריצה, וכמובן רצוי לשדרג את מערכות הנעילה.

 

מה לעשות במקרה של פריצה לבית או לרכב? להלן הפעולות שחייבים לבצע:

לאחר שפרצו לנו לדירה יש מספר פעולות שאנו חייבים לבצע כדי למגן עצמנו שוב וכדי לחזק את מערך האבטחה שלנו לעתיד. הפעולה הראשונה תהיה להזמין משטרה מבלי להזיז דברים בבית. לאחר שהמשטרה ביצעה את עבודתה מומלץ להזמין מנעולן שיבצע את הפעולות הבאות:

  • החלפת צילינדר – גם אם הפורצים נכנסו דרך החלון, מומלץ להחליף את המנעולים, אולי הגנב מצא מפתח רזרבי לבית ויחזור לפרוץ שוב בעתיד.
  • תיקון דלתות – אם פרצו דרך דלת, יש לתקנה במקצועיות. למשל אם הפורצים השתמשו בלום אפשר ליישר את המשקוף ולכופף את דלת. אם שברו את הדלת, כמובן שיש להחליפה. מומלץ להתייעץ עם המנעולן איזה דלת עמידה בפריצות ואיזה מנעולים כדאי להוסיף לה.
  • חיזוק סורגים – במקרה של פריצה דרך חלון יש לשים סורג תקני שעליו ימליץ המנעולן שהזמנתם, במקרה של סורג קיים אפשר להתקינו מחדש ולעגנו בצורה מקצועית לקיר.
  • הוספת מנעול כספת – ניתן לשדרג את נעילת הדלת בעזרת מנעול כספת המוסיף ביטחון רב, והופך את פריצת הבית לקשה במיוחד.

מומלץ להזמין מנעולן ליעוץ אבטחה כדי לא להשאיר בבית נקודות תורפה מבחינה מיגונית שיקלו על פורצים בעתיד.

 

מניעת פריצה חוזרת לרכב

לאחר פריצה לרכב שלנו נזמין את המשטרה לצורכי הביטוח ולאחר מכן נזמין מנעולן בראשון לציון כדי שיבדוק אם נגרם למנעול הרכב נזק. פורץ רכבים יחליף את מנעול הרכב למניעת פריצה חוזרת.

במקרה של פריצה באמצעות מפתח מקורי, יש להחליף את מפתחות הרכב. אנו בארז מנעולים מספקים שירותים של פריצת רכבים בשטח, שחזור מנעול הרכב ושחזור מפתחות חדשים. נשמח לספק לכם שירותי ייעוץ מקצועיים, ונענה על כל השאלות בנושא מה לעשות במקרה של פריצה לבית או לרכב. נוכל גם להוסיף לרכב מנגנוני אבטחה כמו קודן, אם אינו קיים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ