צרו קשר
ּ

מנעולים חשמליים

מנעולים חשמליים – מנעול חשמלי

מנעולים חשמליים, כשמם כן הם – מנעולים המופעלים באמצעות זרם חשמלי. מנעולים חשמליים אלה נפוצים לנעילה של דלתות במקומות ציבוריים, כדוגמת: בכניסה ללובי בבתים משותפים, במשרדים, בבתי חולים או במוסדות ציבור.

מנעולים חשמליים הם מתקדמים מאוד אך פועלים באמצעות מנגנון פשוט לכאורה; בכל דלת, עליה מותקן מנעול חשמלי, קיים אלקטרומגנט מיוחד ומובנה. כאשר הדלת נעולה והלשונית שלה פתוחה, אין כל זרם חשמלי.

באמצעות לחיצה על מתג חשמלי, נסגר המעגל החשמלי המובנה במערכת ומספק מתח לאלקטרומגנט. אלקטרומגנט זה משחרר את הלשונית ממקומה ופותח את הדלת. לעיתים בצידה הפנימי של הדלת ישנה ידית חד כיוונית המאפשרת יציאה, וישנם מקומות בהם היציאה מתבצעת באמצעות לחיצה על כפתור וסגירת מעגל חשמלי.

בפועל, משמשים מנעולים חשמליים לפיקוח על הנכנסים ולמניעת כניסתם של אנשים לא רצויים. בהתאם לכך, כדי להיכנס דרך דלת עליה מותקן מנעול חשמלי, יש לנקוט בכמה דרכים אפשריות: ניתן לפתוח את הדלת באמצעות מפתח מיוחד או הקשת קוד פתיחה הניתן רק למורשים להיכנס. לחילופין, ניתן לצלצל בפעמון הכניסה או באינטרקום ולהמתין שהשומר, העובד בתוך הבניין או המזכירה יפתחו את הדלת לאחר הזדהות.

בחברת "ארז מנעולים" ישמחו לספק לכם מידע מלא ומקצועי בנושא מנעולים חשמליים ולהתקינם עבורכם בצורה מושלמת.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ