צרו קשר
ּ

מנעולים מגנטים

מנעולים מגנטים – מנעול מגנטי

מנעולים מגנטיים הם מנעולים אלגנטיים ויעילים מאוד, המתאימים לדלתות הפנים של הבית. כפי ששמם מעיד עליהם, מנעולים מגנטיים מופעלים באמצעות מנגנון פתיחה ונעילה, הכולל שימוש בכוח מגנטי.

במנגנון הנעילה והפתיחה המסורתי של הדלתות ישנה לשונית בולטת, הנכנסת פנימה בכל פעם שאוחזים בידית ולחוצים אליה כלפי מטה, ויוצאת שוב החוצה לאחר שחרור הידית. בדלתות עם מנעולים מגנטיים, לשונית הדלת היא תמיד בפנים, כאשר הדלת פתוחה. מסיבה זו, דלתות אלה הן בעלות מראה נקי, חלק ואלגנטי מאוד. במצב של סגירת דלת עם מנעול מגנטי, מושך המגנט שבדופן הקיר את הלשונית שבדלת וסוגר אותה בקלות ובשלמות.

באמצעות מנגנון מנעולים מגנטיים זה ניתן לסגור את הדלת בעדינות, בדחיפה קלה, ללא רעש, ללא צורך בהפעלת כוח על הידית וללא כל מאמץ. בשיטה זו, הדלת ממוקמת בצורה מדויקת בתושבתה. עם זאת, מנעולים אלגנטיים ומתוחכמים אלה אינם מתאימים לדלתות אלומיניום או לדלתות הכניסה לבית.

למרות שנעילה מגנטית היא אלגנטית מאוד, לרוב אין היא מספקת הגנה מתאימה לדלתות שנועדו למנוע כניסה של אנשים שאינם רצויים.

לחברת "ארז מנעולים", המתמחה בתחום המנעולים והביטחון, ישנם סניפים מקצועיים בכל רחבי הארץ, המספקים מגוון שירותים בתחום המנעולים, כולל מנעולים מגנטיים, מנעולים אלקטרונים ומנעולים מסוגים נוספים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ