צרו קשר
ּ

מנעולן בגבעתיים

"ארז מנעולים" הינה חברה המעניקה שירותים בתחום מזה 15 שנות וותק.

החברה מציעה שירותי פריצה מתוחכמים ומתקדמים לכלל סוגי המנעולים, הדלתות, הצילינדרים והכספות.

אנו עובדים בצמוד לאישוריה של משטרת ישראל , וכל אנשי המקצוע העובדים בשיתוף עמנו הינם בעלי אישור מהמשטרה.

מנעולן בגבעתיים יחויב לתת ללקוח את השירות החם והאדיב ביותר, בשירות מקצועי ואיכותי ובעבודה חסרת פשרות.

השירות המקצועי והאמין שאנו מספקים הוא זה שהגדיל את מכסת לקוחותינו הרבים ביניהם גם גופים גדולים, בתי ספר, שגרירויות וכדומה.

התקשרו והזמינו ישירות לביתכם מנעולן בגבעתיים שיעניק לכם הצעת מחיר ללא כל התחייבות.

אנו זמינים ללקוחותינו 24 שעות ביממה, ואנו מתחייבים בזמן מהיר וקצר ללא עכבות להגעה של מנעולן בגבעתיים לטיפול במכלול בעיותיכם.

אנו מזמינים אתכם לחנות ברמת גן, בה תמצאו שפע רב ומגוון רחב של כספות, מנעולים, צילינדרים,שלטים,מפתחות ושירותי שכפולים למגוון ענק של מפתחות ושלטים.

אנו מציעים פריצת דלתות,פריצות כספות , פריצות רכבים, תיקון והחלפות מנעולים לאחר פריצות,התאמת מפתחות לפי קוד לכל סוגי הרכב, התקנת דלתות ביטחון וכספות.

לאינפורמציה נוספת: שינקין 32, גבעתיים 03-6728408

מנעולן בגבעתיים 24 שעות

חיפוש אחר מנעולן בגבעתיים מקצועי, מיומן ומנוסה יוביל אתכם לכתובת הבאה: ארז מנעולים. שגרת היום-יום שלנו הרי סובבת סביב מפתחות. בין אם מדובר במפתח לדירה, לבית הפרטי, למשרד או לרכב שלנו – כדי להתנהל ולהגיע מנקודה אחת לשנייה, עלינו לפתוח דלת לשלב הבא. עם זאת, ובמידה ואנו מאבדים את סט המפתחות, או שמא האימובילייזר לא עובד ואנו לא מצליחים להתניע את הרכב – נמליץ לכם לפנות בהקדם אל ארז מנעולים. חברה זו מציעה שירותי פריצה לצד החלפת כל סוגי המנעולים. וזאת, תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה.

איך לחפש מנעולן בגבעתיים?

שוב נתקעתם מחוץ לדירה כי המנעול לא עובד? שכחתם את הארנק בבית ואין ברשותכם המפתחות לרכב? פרצו לכספת שלכם וברצונכם להחליף את הדלתות שלה? כדי שתוכלו לחזור לשגרת היום-יום שלכם במהרה, עליכם לחפש מנעולן מומלץ ואיכותי. כדי למצוא את איש המקצוע המתאים, נמליץ לכם לפעול בהתאם לפרמטרים הבאים:

  • ניסיון ומקצועיות – בבואכם לפנות אל מנעולן, רצוי לשאול אותו אילו שירותים הוא מציע, מהו הניסיון הקודם שלו ובאילו מקרים הוא טיפל בעבר. בהתאם לתשובה שלו, כך תוכלו להבין האם הוא מחזיק ברקע המתאים לטפל בתקלה שלכם. בנוסף לכך, רצוי לברר מולו האם הוא מחזיק בהכשרה הרלוונטית כמו גם לבקש ממנו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.
  • רמת זמינות – לעיתים אנו מוצאים את עצמנו נעולים מחוץ לדירה בשעות הערב. במקרים אחרים אנו ננסה להתניע את הרכב ללא הצלחה ונאחר לעבודה בשל בעיה באימובילייזר. כך או כך, כדי שתוכלו לקבל מענה מידי ומדויק, יש לפנות אל מנעולן בעל רמת זמינות גבוהה.
  • הצעת מחיר – בהתאם לנקודות חשובות אלו ואחרות, תקבלו הצעת מחיר עבור התקלה עליה אתם מדווחים.

מנעולן מומלץ בגבעתיים – עבודת התקנה ושכפול – ללא פשרות

איבדתם מפתחות? מעוניינים להחליף את הצילינדרים לדלתות? מעוניינים להתקין כספת חדשה בביתכם? כדי לשתף פעולה עם בעל מקצוע אמין, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל ארז מנעולים. חברה זו מציעה מגוון רחב של כספות, מנעולים, מפתחות ושלטים. וזאת, תוך עבודת החלפה, התקנה ושכפול ללא פשרות. מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולהתרשם מהניסיון הרב שלנו.

מנעולן בגבעתיים 24 שעות לשירותכם בכל תקלה

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ