צרו קשר
ּ

מנעולן בגבעת שמואל

תפקידם המוחלט של המנעולים בחיינו הינו בהגנה על הרכוש הפרטי ועל עצמנו אנו.

ומה קורה כאשר חומה זו נפרצת? אנו חשופים לפגעים ולבעיות.

על כן, אנו ב"ארז מנעולים" נציע לכם שירותי מנעולים מתקדמים ביותר, כספות במגוון גדלים , צילינדרים ובריחים מהשורה הראשונה, מנעולים חדישים וקשים לפיצוח, ועוד כהנה וכהנה מוצרים במטרה לחסום את הפרצות בחומה ולהעניק לכם תחושת בטחון מלאה.

אנו מציעים לכם מנעולן בגבעת שמואל שיענה לקריאתכם במהירות הבזק, לביקור עם הצעת מחיר ללא כל עלות מצידכם.

אנו זמינים 24 שעות ביממה , פועלים במקרי חירום של הלקוח, ונענים למגוון סוגי עבודות תיקון, החלפות, התקנות מנעולים, כספות, בריחים ועוד.

אתם מוזמנים לביקור בחנותנו הממוקמת ברמת גן ולצפות בשפע הכספות שאנו מציעים למכירה, שירותי שכפול המפתחות והשלטים במגוון הסוגים, קניית מגוון ענק של מנעולים, בריחים וצילינדרים, מנעולי תלייה לנעילה חיצונית, מנעולי אופניים, קטנועים ואופנועים מהטובים והבטוחים בשוק.

מנעולן בגבעת שמואל הפועל מטעם "ארז מנעולים" הינו בעל אישור של משטרת ישראל לעסוק כמנעולן.

צרו קשר עם מנעולן בגבעת שמואל מטעמנו ותזכו לעבודה יוצאת דופן:

רוטשילד 18 , פתח תקווה 03-9344752

ארז מנעולים-השירות שלנו הביטחון שלך!

מנעולן בגבעת שמואל יסייע לכם במגוון מצבים בלתי צפויים – תוך התאמת הפתרון לבעיה ובזמינות גבוהה. שוב ננעלתם מחוץ לרכב? אחת מדלתות או חלונות הרכב לא נפתחים? כדי לסייע במצבים מורכבים אלו ואחרים, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל ארז מנעולים. חברה זו עוסקת בתחום פריצת דלתות ורכבים לאורך 15 השנה האחרונות. מעבר לכך, צוות עובדי החברה מתמחים בשירותים נוספים הכוללים, בין היתר, החלפת המנעולים והצילינדרים בבית ובמשרד ואף התקנת כספות. נשמח לעמוד לרשותכם.

מנעולן בגבעת שמואל: מה עושים אם דלתות הרכב תקועות?

רבים מאתנו רוכשים רכב פרטי מתוך מטרה אחת ברורה: הקלה על חיי היום-יום שלנו. למה הכוונה? אם אתם עובדים או לומדים במקומות מרוחקים, במקום להסתמך על התחבורה הציבורית אין ספק שרכב פרטי ישדרג את איכות חייכם. עם זאת, ובמקרים רבים אנו מתמודדים הפתעות לא נעימות בכל הנוגע לכלי התחבורה שברשותנו. למה הכוונה? בין אם מדובר בפריצה או גניבה לרכב, השלט לא פותח את הרכב או שמא מדובר במצבים לא נעימים אחרים – יש לקרוא למנעולן ובמהרה.

איש מקצוע זה יסייע לכם בעת פריצת הרכב – על הצד הטוב ביותר. עם זאת, ובבואכם ליצור עמו קשר אנו נמליץ לכם לברר מספר פרטים חשובים. כמו מה למשל? על מנעולן זה להחזיק בכל ההסמכות והתעודות הדרושות לביצוע הפריצה לרכב. בנוסף, על תעודות אלו להיות מטעם משטרת ישראל. כך, תוכלו להיות בטוחים כי מדובר באיש מקצוע אמין ואיכותי. מעבר לכך, עליו להחזיק בציוד הרלוונטי והחדיש ביותר לצורך השלמת המשימה.

שירותי מנעולן בגבעת שמואל

במידה והמפתח לא משחרר את דלתות הרכב, מכסה המנוע תקוע או שמא האימובילייזר איננו פועל כרגיל – זהו השלב בו עליכם לפנות אל ארז מנעולים. צוות חברה זו יסייע לכם לנהוג ברכב ביעילות, בזריזות ובמומחיות רבה. וזאת, עקב הניסיון המוכח שלנו; ניסיון הנובע מ-15 שנות פעילות מוצלחת. מעבר לכך, אנו מציעים שירותים איכותיים נוספים: החל מפריצת מנעולים, התקנת כספות, שכפול מפתחות, החלפתם של צילינדרים והתקנתם ועוד.

מנעולן בגבעת שמואל זמין לכל קריאה - ארז מנעולים

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ