צרו קשר
ּ

מנעולן בירושלים

שכחתם את המפתחות לדלת המשרד בביתכם?

שכחתם את קוד הכספת? נשארתם תקועים מחוץ לרכב, כשהמפתחות בפנים?

חברת "ארז מנעולים – שירותי פריצה מתקדמים" בירושלים היא חברה המתמחה במתן פתרונות בתחום המנעולנות עם ותק של למעלה מ-15 שנה.

מדובר בחברה רצינית ואיכותית העובדת עם אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים. אנו דוגלים באמירה שאיכות היא לא מילה גסה… ועליה לא נתפשר.

חברת "ארז מנעולים" בירושלים מעניקה ללקוחותיה שירותי פריצה מתקדמים ברמה גבוהה ובקשת רחבה של סוגי שירותים בתחום: פריצת כל סוגי המנעולים והצילינדרים הקיימים, פריצת דלתות, כספות ועוד.

אנו עובדים אך ורק עם עובדים בעלי אישורי פריצה מטעם משטרת ישראל.

מנעולן בירושלים מתחייב לבצע עבודה נקייה ויסודית ולהעניק לכל לקוח שירות אדיב ומקצועי עפ"י הסטנדרטים שהציבה לעצמה חברתנו.

ניסיון ארוך השנים שלנו, כמו גם העובדים המקצועיים המסורים שאנו מעסיקים הביאו לחברת "ארז מנעולים" בירושלים לחברה פופולרית ובעלת מוניטין רב בתחום המנעולנות.

מעגל הלקוחות הנאמנים שלנו התרחב עם השנים וכלולים בו מוסדות חינוך ובתי ספר, גופים ציבוריים גדולים, שגרירויות וגם לקוחות מהמגזר הפרטי.

אל תתלבטו יותר מדי. התקשרו בשיחת חינם לטלפון 1-800-38-20-10 ל"ארז מנעולים" בירושלים והזמינו מנעולן בירושלים, שיגיע במהירות המרבית על קטנוע, מבלי להתעכב בפקקים, ויפתור לכם כל בעיה.

אם יש לכם בעיה בנעילה קבועה של דלת ביתכם או של רכבכם או של הכספת, תוכלו להזמין מנעולן בירושלים לבדיקה ולהצעת מחיר ללא כל התחייבות כספית מצדכם.

שירותי "ארז מנעולים" בירושלים זמינים 24 שעות ביממה, ומחויבים לאיכות ולטיפול יעיל.

וזריז על מנת להחזיר אתכם לשגרת חייכם במהירות הגבוהה ביותר.

בין השירותים שמעניקה החברה תמצאו פריצה של דלתות בית ורכב, פריצה של כספות, תיקון מנעולים והחלפתם לאחר פריצה, התאמת מפתחות לקוד הרכב, התקנה של דלתות ביטחון ועוד שירותים מגוונים.

אתם מוזמנים לבקר בחנות שלנו, בה תמצאו מבחר של ציוד ביטחון ומנעולים:

כספות של יצרניות איכותיות, מנעולים מכל הסוגים ולכל המטרות, צילינדרים מתקדמים, שלטים לרכב או לחניון ושירותים של שכפול ברמה גבוהה

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ