צרו קשר
ּ

מנעולן בכפר סבא

מחפשים מנעולן בכפר סבא לצורך התקנת כספת? בין אם מדובר בכספת רצפה או כבדה, ובין אם היא מיועדת לאחסון נשק, ארונות קודש או לשם מטרה אחרת – מומלץ לפנות אל ארז מנעולים. חברה זו מציעה מגוון רחב של שירותים: לצד התקנת כספות לבית ולמשרד, אנו גם מבצעים פריצת דלתות ומכוניות, שכפול מפתחות, התאמת המפתחות לקוד של הרכב, החלפת צילינדרים והתקנתם ועוד. כל זאת, תוך ניסיון בן 15 שנה, שימוש בכלי עבודה מקוריים ומקצועיים ורמת זמינות גבוהה. למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום!

מנעולן בכפר סבא: סוגי כספות

מחזיקים בחפצים יקרי ערך וזקוקים לחלל אחסון בטוח עבורם? חשוב להדגיש כי כספות מיועדות לא רק לבנקים. למעשה, קיימים סוגים שונים של כספות המיועדים גם לבתים פרטיים. כך, תוכלו לבחור בסוג הכספת המתאימה לצרכים שלכם. בהתאם, יהיה עליכם לפנות אל מנעולן מנוסה ולבקש כי יתקין אותה עבורכם. בבואכם לחפש אחר כספת להתקנה, רצוי להבין אילו סוגי כספות קיימים ומהם היתרונות שלהן.

  • כספת חסינת אש – גרים באזור מיוער או בבית עשוי עץ? גרים קרוב לעסקים העובדים בטמפרטורות גבוהות? כדי שהחפצים יקרי הערך שלכם יישמרו היטב, מומלץ להתקין כספת חסינת אש. כך, היא תעניק להם את ההגנה המקסימלית מפני חום גבוה כמו גם יצירת לחות במקרים של שריפות.
  • כספת קיר – סוג זה של כספת מותקן עמוק בתוך קירות המבנה. כך לפורצים יהיה קשה ביותר לסחוב את הכספת והרכוש הנמצא בתוכה. בנוסף, נוח להסתיר את קיומה של כספת זו: בין אם על ידי ריהוט או שמא על ידי פריט אחר – כדי להחביא את קיומה של הכספת מזרים, מומלץ להתקין כספת קיר.

התקנת כספות? לפנות אל מנעולן בכפר סבא 24 שעות!

בין אם מדובר בכספת חסינת אש. כספת קיר או סוג כספת אחר, כדי לאחסן את הנשק, הדרכונים, או את התכשיטים היטב מומלץ לפנות אל ארז מנעולים. חברה זו מעסיקה צוות מומחים אשר יבצעו עבודות אלו על הצד הטוב ביותר. וזאת, תוך רמת זמינות גבוהה לצד שירותים אחרים כדוגמת פריצת מנעולים, החלפת צילינדרים ועוד.

מנעולן בכפר סבא 24 שעות | 1-800-38-20-10

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ