צרו קשר
ּ

מנעולן בכרמיאל

כמעט לכל אחד קרה המקרה, שהוא מצא את עצמו ללא כוונה מוקדמת מחוץ לדלת הבית בשעת לילה מאוחרת לבוש בפיג'מה שידעה ימים טובים יותר או בכל לבוש אחר שעדיף לא להראות בו כשהמפתח נעוץ בצידה השני של הדלת והוא מבולבל ואובד עצות.

אך, אין סיבה אמיתית לחשש, ב"ארז מנעולים – שירותי פריצה מתקדמים" ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שעה משעות היממה ולשלוח מנעולן מכרמיאל שידאג שתחזרו מהירות אל תוך הבית.

שירותיי פריצת המנעולים של חברת ארז מנעולים ניתנים בכל הארץ כולל בעיר כרמיאל והם ברמה מקצועית גבוהה, אדיבים ביותר ואמינים.

בארז מנעולים, מבטיחים לפתוח עבורכם כל דלת סרבנית: דלתות הבית, דלת המכונית אם שכחתם את המפתח על המושב, דלת המשרד או כל דלת אחרת.

מנעולן בכרמיאל יגיע לכל מקום שתציינו גם בשעות הלילה המאוחרות.

ניתן לפנות אל סניף החברה בכרמיאל במשך 24 שעות ביממה ולהיות בטוחים כי נציג החברה יגיע ויעניק לכם שירות ללא תחרות.

בחברת ארז, בנוסף לשירותיי פריצת מנעולים, מספקים גם שירותים אחרים:

מכירת כספות במגוון סוגים וגדלים, שכפול מפתחות, שכפול שלט הרכב, שכפול שלט השער, שינויי קוד הכספת, החלפת צילינדרים ושירותים רבים נוספים.

לארז מנעולים יש קהל לקוחות מרוצה וגדול הכולל, בין השאר: מוסדות ציבוריים, מוסדות לימוד, שגרירויות ולקוחות פרטיים רבים.

צוות העובדים בארז הוא מקצועי, אדיב ומנוסה ובין המובילים בישראל.

לפורצי המנעולים בחברת ארז ישנו אישור פריצה מטעם משטרת ישראל, שבנוסף אליו הם מבאים אל מקום התקלה גם ארגז כלים מקצועי שמטרתו, בין השאר, למנוע נזק.

במסגרת השירותים שלנו, ניתן גם להזמין ביקור בית לאחריו תקבלו הצעת מחיר חינם גם ללא כל התחייבות מצידכם ולבסוף, בחנות המקצועית שלנו ניתן לרכוש כספות משוכללות, מנעולים מסוגים שונים, שלט לרכב, צילינדרים או כל מוצר אחר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ