צרו קשר
ּ

מנעולן ברחובות

חברת "ארז מנעולים – שירותי פריצה מתקדמים" עוסקת במתן שירותי פריצה בכל הארץ ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי. ועכשיו גם מנעולן ברחובות!

בחברת ארז מנעולים, מטפלים בכל סוגי הפריצות – פריצת דלתות הבית המשרד או המכונית, פריצת כספות ובכלל פריצה של כל סוגי המנעולים והצילינדרים.

אצלנו, מועסקים אנשי מקצוע מיומנים שיפרצו בשבילכם כל דלת או מנעול באופן המקצועי ביותר ללא גרימת נזק לרכוש.

שירותי הפריצה שלנו ניתנים בכל שעות היממה בלי הפסקה.

בכל רגע שבו אתם נזקקים לשירותי פורץ מנעולים ברחובות, הרימו טלפון ל"ארז מנעולים" ומיד נשלח אליכם איש מקצועי יעיל, מקצועי ומנוסה, אשר יהיה אצלכם תוך זמן קצר הודות לקטנוע שעליו הוא רוכב, שחוסך ממנו זמן יקר בעמידה בפקקי התנועה.

ב"ארז מנעולים", מטפלים גם בנושאים שאינם בבחינת "כיבוי שרפה".

אם יש לכם בעיה עם מנעול הדלת כבר תקופה ארוכה, אל תהססו.

באפשרותכם לקבוע פגישה בביתכם עם אחד מאנשי הצוות המקצועי של חברתנו, כשהפגישה הנה לצורך קבלת הצעת מחיר וללא כל התחייבות כספית מצדכם.

מכיוון שאיננו מתפשרים על איכות, אנו עובדים עם ציוד הפריצה משוכלל מהמתקדמים בעולם, עם צוות עובדים מהמשובחים והמקצועיים ביותר, שכל אחד מהם קיבלו אישור עבודה מיוחד כפורץ מטעם המשטרה.

אנו ב"ארז מנעולים" ברחובות ערוכים לטפל במגוון בעיות הקשורות לביטחון בכלל ולמנעולים בפרט, ובין היתר אנו מספקים את השירותים הבאים:

התקנת כספות (ניתן גם לרכוש אצלנו במגוון גדלים וסוגים), שכפול מהיר של כל סוגי המפתחות, פריצת דלתות המכונית, הבית, המשרד והכספת, התקנת דלתות ביטחון ושכפול שלטים מכל הסוגים.

ברשותנו, חנות עם ציוד מקצועי ברמה גבוהה לפתרונות נעילה מכל סוג: מנעולים, צילינדרים, מפתחות, כספות ושלטים. מחירי המוצרים, כמו גם איכותם, הנם ללא תחרות ומתוצרת מובחרת.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ