צרו קשר
ּ

מנעולן ברמת השרון פורץ מכוניות יוקרה

רמת השרון היא עיר ותיקה המתאפיינת בעיקר בבתים פרטיים. מיגון של בית פרטי קשה יותר מאשר מיגון של דירה בבתי קומות, ולכן מומלץ להזמין מנעולן ברמת השרון כדי לשפר את אבטחת הבית ולהוסיף שכבות הגנה כנגד גנבים.

וילות תמיד היו יעד מועדף לפריצות FH קל לפרוץ לבית הממוקם בקומת קרקע החשוף מכל הכיוונים. כמו כן ניתן לפרוץ לבית מהחלונות, דלתות ואף מגג הרעפים. מיגון דלת הכניסה בדלת העומדת בתו תקן ומנעול איכותי הוא חשוב, אך לא ניתן לוותר על מיגון החלונות על ידי סורגים, ומערכת אזעקה המחוברת לרשת האינטרנט ואשר מספקת לנו התראה בזמן אמת.

 

מנעולן ברמת השרון המתמחה בפריצת מכוניות צריך להיות בעל הכשרה רחבה הכוללת ידע לגבי מנגנוני נעילה רבים ומגוונים. מכל סוגי הרכבים, המכוניות הקשות ביותר לפריצה הן מכוניות יוקרה. מנגנון הנעילה שלהן מתוחכם ונועד למנוע כניסה לרכב ללא מפתחות מקוריים. לכן כל ניסיון פריצה למכוניות מסוג זה עלול להיגמר בהריסת מנגנון הנעילה או בנזק לגוף הרכב. זו הסיבה שמומלץ להזמין מנעולן המתמחה בפריצת מכוניות יוקרה ואשר נותן אחריות למנעולים כנגד כל נזק שיגרם להם. כאשר מזמינים מנעולן לפריצת מכוניות יוקרה יש בבדוק כמה נקודות:

  • הכשרה פורמלית – יש לבדוק האם מנעולן ברמת השרון הוא בעל תעודת פורץ רכבים מוסמך והאם עבר הכשרה לפריצת מנעולי יוקרה.
  • תעודת מורשה ממשטרת ישראל – יש לבקש מהפורץ להציג תעודת אישור ממשטרת ישראל, תעודה זו מבטיחה כי לפניכם פורץ מאושר על ידי משטרת ישראל.
  • בדיקת מוניטין – בדקו כי מדובר במנעולן שיש לו אתר אינטרנט מסודר וכמו כן הוא בעל חנות מנעולים מסודרת. עובדות אלה מבטיחות לכם כתובת נגישה גם לאחר הפריצה עבור שאלות ומתן אחריות.

 

התקנת מערכות אזעקה

כיום יש מגוון רחב של מערכות אזעקה הכוללות חיבור לאינטרנט ומתן התראה בזמן אמת. כמו כן ניתן לשלב מצלמות אבטחה אשר שולחות לכם תמונות בזמן אמת וזאת כדי שאתם תדעו שהנכס שלכם מאובטח לאורך כל היום. מערכות אזעקה כוללות מנגנוני נעילה לחלונות ומתן התראה כאשר נפתח חלון בבית בזמן שאתם לא מדירתכם. אזעקות אחרות עובדות על גלאי נפח ומגלות תנועה בבית בשעות ובאזורים בבית שאתם קובעים.

מנעולן בכפר סבא, כמו רמת השרון עובד בארז מנעולים ומגיע לספק שירות אדיב בכל שעות היממה. התקשרו אלינו עוד היום ואנו מתחייבים על עבודה טובה, נקייה, עם אחריות ושירות מלאים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ