צרו קשר
ּ

מנעולן ברעננה

מנעולן ברעננה הינו איש מקצוע בעל הכשרה במגוון פעולות: החל מפריצת דלתות, רכבים וכספות, שכפול שלל סוגי המפתחות, לצד שכפול שלטים ושערים והתקנתם של צילינדרים. דלת המשרד נתקעה ואינכם יכולים להתחיל יום עבודה? מעוניינים לנסוע ללימודים אך איבדתם את המפתחות לרכב? אין בעיה! בזכות שירותיו של ארז מנעולים תוכלו לקבל את הפתרון המדויק לכל בעיה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, להסביר את מהות הבעיה ורמת הדחיפות שלה. אנו ניתן את המענה המקיף והמקצועי – תוך מתן יחס אישי לקהל לקוחותינו.

מגוון שירותיו של מנעולן ברעננה

לאורך השנים האחרונות, תחושת הביטחון והשמירה על המרחב האישי הולכת ומתערערת. כדי להחזיר אותה, חשוב לפנות אל מנעולן ולבקש את שירותיו המקצועיים. מה כוללים שירותים אלו? נבדוק את חלקם כעת:

  • התקנת כספות – ברשותכם תכשיטים יקרים שעברו בירושה? מחזיקים בדרכון ומעוניינים לוודא כי הוא לא ילך לאיבוד? אם אתם מחזיקים בחפצים יקרי ערך או בעלי חשיבות, מומלץ להתקין כספת. בין אם בבית או בעבודה, יש לקרוא למנעולן ולבקש ממנו שיבצע זאת עבורכם. כך, תוכלו לוודא כי פעולה זו תתבצע בהתאם לשלבים השונים תוך שמירה על אסתטיקה נעימה.
  • התקנת דלתות ביטחון – רבים מאתנו לוקחים זאת כמובן מאליו, אך הביטחון האישי שלנו הוא חשוב ביותר. בין אם מדובר בביתנו הפרטי או שמא מדובר בעבודה, חשוב להתקין דלתות ביטחון כך שנהיה מוגנים מפני פריצות, שריפות ועוד. דלתות אלו, יכללו, בין היתר, מוצרי נעילה מתקדמים. כך, רק לדיירים או לעובדים תהיה גישה אליהם. במקביל, רצוי לקחת בחשבון את ידית הדלת. מעוניינים בידית הנפתחת אך ורק מבחוץ? או שמא תרצו סוג דלת אחר? שיתוף פעולה עם מנעולן מקצועי יוביל לתוצאה המתאימה.

מנעולן ברעננה המספק עבודה מקצועית, חדשנית ומתקדמת

כדי להתקין דלתות ביטחון או כספות, יש לפנות אך ורק אל המומחה: ארז מנעולים. למה לבחור בחברה זו? החל מניסיון של 15 שנה בתחום זה, לצד רקע רלוונטי בהתקנת מנעולים ושכפול שלהם, החלפת צילינדרים ועוד – אנו מציעים מגוון שירותים חדשניים. וזאת, תוך אישור וסיכום מול משטרת ישראל.

מנעולן ברעננה לכל סוגי הפריצות בזמינות גבוהה

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ