צרו קשר
ּ

מנעולן בתל אביב 24 שעות

אתם נעולים מחוץ לדלת הדירה בשעות הלילה המאוחרות או מחוץ לדלת הרכב ואינכם יכולים להמשיך בשגרת יומכם? ברגעים כאלה מנעולן בתל אביב 24 שעות יגיע אליכם כדי לסייע בפריצה מהירה. צוות המנעולנים של ארז מנעולים עובד סביב השעון ומציע לכם זמינות מלאה גם בשעות הקטנות של הלילה, בסופי שבוע וחגים.

מתי נזמין מנעולן בתל אביב 24 שעות?

במקרים דחופים מנעולן בתל אביב 24 שעות זמין גם בסופי שבוע, ויגיע עד אליכם כדי לעזור ולספק לכם ביטחון מלא:

  • מעבר דירה – כאשר עוברים דירה חובה להחליף צילינדר כבר באותו יום וזאת כדי להבטיח שרק לכם יש את המפתח לדירה החדשה. בכך אתם מגינים על רכושכם ועל בני המשפחה.
  • דלת טרוקה – אם ננעלתם מחוץ לדלת הבית ללא מפתחות הדירה, אתם חייבים להזמין מנעולן מיד, כדי שתוכלו להיכנס לבית. מנעולן בראשון לציון אדיב ומנוסה יגיע אליכם בכל שעה ויפרוץ לכם את הדלת ללא רעש, נזקים או לכלוך, גם בשעות הקטנות של הלילה.
  • פריצת רכבים – כאשר חוזרים לרכב ומגלים שצרור המפתחות אבד ואין לנו גישה לצרור מפתחות רזרבי, על מנעולן מקצועי לפרוץ את הרכב, ללא גרימת נזקים לדלתות הרכב ומנגנון הנעילה.
  • לאחר פריצה – בכל מקרה של פריצה לבית, יש להזמין מנעולן דחוף. גם אם פרצו דרך החלון, אין לדעת אם הפורצים מצאו מפתח ויעשו בו שימוש בעתיד. יש להחליף את הצילינדר עוד באותו יום ולבדוק את תקינות המנעולים בכל הבית.

אנו חייבים לזכור כי מטרת המנעולים היא להגן על הרכוש שלנו ועל בני הבית, ודחייה של החלפת צילינדר במקרים אלה היא לקיחת סיכון מיותר.

צוות מנעולנים בזמינות גבוהה

אנו בחברת ארז מנעולים מעסיקים צוות מנעולנים בכל שעות היום, כולל פורץ כונן לשעות הלילה. כמו כן אנו גם זמינים לספק שירות בימי חג ושבתון ובכך מבטיחים זמינות מלאה. אנו יודעים כי שירות 24 שעות הוא אחד הדברים החשובים ללקוחות שלנו. צוות העובדים של ארז מנעולים מגיע רכוב על גבי אופנועים, וזו הסיבה שאנו יכולים להגיע לכל קריאת שרות במהירות גם בשעות העומס.

מנעולן בתל אביב 24 שעות עומד לרשותכם כדי לספק לכם עבודה מקצועית, אדיבה ועם אחריות בכל שעות היום.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ