צרו קשר
ּ

מנעולן ושמירה על אבטחת הבית

פורץ מנעולים מורשה ובעל ניסיון מתמחה בין היתר בייעוץ אבטחה. הוא ידע לזהות נקודות תורפה במיגון הבית וימליץ לכם על פעולות שיהפכו את הבית למוגן כנגד פריצות. בחירת מנעולן בפתח תקווה ושמירה על אבטחת הבית היא פעולה שעלותה נמוכה יחסית והיא תמנע ממכם עוגמת נפש ונזקים כספיים מיותרים.

היום מוצעות בשוק מגוון מערכות ההגנה ויש לדעת כיצד לשלבן במקצועיות, כדי להפוך את הבית שלכם ללא אטרקטיבי לגנב המזדמן. מערכות ההגנה כוללות מנעולי דלת, עיניות כניסה, מצלמות אבטחה, הזעקות, סורגים, דלתות ומשקופי ביטחון ועוד.

 

מנעולן ושמירה על אבטחת הבית במעבר דירה

כאשר עוברים דירה, מומלץ להחליף את מנעולי הדלת, כדי להיות בטוחים שמפתחות הדלת שלנו לא נמצאים בידיים של אנשים לא אמינים. מעבר דירה הוא גם הזמן לבקש מפורץ מנעולים שמגיע להחליף צילינדר לבצע בדיקה כוללת ולהמליץ לנו על מיגון הבית מפני גנבים. ייעוץ זה כולל:

  • החלפת צילינדר – שינוי צילינדר משנה את המפתח לבית ומונע מאפשרות שהמפתח הקודם יהיה בשימוש בידי אדם לא אמין. בעת החלפת הצילינדר אתם מקבלים מספר מפתחות התואמים למנעול החדש, וכך רק אתם ובני ביתכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה.
  • בדיקת סורגים – מנעולן בראשון לציון מקצועי יבדוק את תקינות הסורגים בבית והאם הם עומדים בתקן. בדיקה זו חשובה מאוד כאשר מדובר בבתים פרטיים או בבתים בקומות נמוכות שבהם הגישה לחלונות קלה במיוחד.
  • הוספת מנעול כספת – ניתן להוסיף מנעול עילי לדלתות קימות. זהו מנעול שעלותו נמוכה ועלות ההתקנה שלו זולה יחסית. מנעול זה מוסיף הגנה מעולה לכל דלת קיימת ויהווה מכשול רציני עבור כל פורץ.
  • החלפה לדלת פלדה – כאשר נזמין ייעוץ מנעולן ושמירה על אבטחת הבית, כדאי לשקול להחליף דלת עץ ישנה בדלת פלדה המספקת הגנה מקסימלית עבור הבית. דלת זו תספק הגנה מעולה עבור כל בית.

 

מנעולן המשתמש בציוד תקני בלבד

שוק המנעולים גדול והתחרות בענף גדולה, מצב המעודד מנעולנים לא מקצועיים להשתמש בציוד לא תקני כדי להוריד מחירים. מנעולים ודלתות שאינם עומדים בתו תקן הם פרצה הקוראת לגנב והיא מסכנת את רכושכם וביתכם. אנו בארז מנעולים משתמשים רק בציוד שעומד בתקנים המחמירים ביותר וזאת כדי להעניק לכם שקט נפשי שבחרתם בטוב ביותר.

בארז מנעולים זמינים 27/7 לכל קריאה, כדי לסייע לכם בעת מצוקה של פריצה לבית או לרכב. נצלו את הגעת המנעולן המומחה כדי לקבל ייעוץ מקצועי על מיגון הבית. אנו מתחייבים למחירים הוגנים, יחס אישי ושירות מעולה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ