צרו קשר
ּ

מנעולן לרכב בפתח תקווה

נעלתם את מפתחות הרכב במכונית? איבדתם את צרור המפתחות? טרקתם את מפתח המכונית בתא המטען? זה הזמן להתקשר ולהזמין מנעולן בפתח תקווה שיפרוץ את דלת המכונית ללא נזקים למערכת המנעולים העדינה והיקרה של כלי הרכב שלכם. פורץ רכבים יגיע למקום הפריצה במהירות בכל שעות היום וגם בסופי שבוע.

 

השיטה של מנעולן לרכב בפתח תקווה

פריצת רכבים היא התמחות הדורשת ידע ומיומנות. בשוק הרכבים יש מאות דגמי מכוניות, ועל המנעולן להתאים את שיטת העבודה לכל רכב בהתאם לסוג מערכת הנעילה של הרכב. שיטות העבודה הנפוצות של מנעולן לרכב בפתח תקווה הן:

  • סרגל פתיחה – כלי פריצה הדומה לסרגל מתכת המוכנס בין חלון הרכב לדלת, ובעזרתו פותחים את מנגנון הנעילה של הרכב.
  • כרית ניפוח – בלון מיוחד שמכניסים בין החלון למסגרת הדלת. לאחר ניפוחו יוצרים מעבר קטן ודרכו מכניסים תיל לפתיחת מנעול הרכב.
  • פריצת צילינדר – פתיחת הצילינדר על ידי כל פריצה יעודים, שיטה הנפוצה בעיקר ברכבים משנתון ישן.

בחירת שיטת הפריצה הנכונה היא קריטית לשמירת תקינות מנעולי הרכב, גם לאחר הפריצה.

 

שכפול מפתחות רכבים

שכפול מפתחות מכונית דורש ציוד מיוחד שעלותו גבוהה וכמו כן ידע ומיומנות גבוהים. אצלנו ניתן לשכפל מפתחות לכל סוגי הרכבים המצויים בשוק תוך בחירה של הלקוח ממגוון של אפשרויות. אפשר להזמין מפתח מקורי שעלותו גבוהה או מפתח חלופי שמחירו זול יחסית ואיכותו גבוהה. בארז מנעולים אנו משכפלים מפתחות גם בשטח עבור רכבים שצרור המפתחות שלהם אבד ואין בנמצא צרור מפתחות חלופי.

 

פריצת רכבים באישור המשטרה

בחברת ארז מנעולים יש ברשותנו אישורי משטרה המעידים כי כל המנעולנים שאנו עובדים איתם הם ללא עבר פלילי וללא כל רישום משטרתי, תעודת יושר זו מבטיחה לכם שקט נפשי וביטחון שאתם מקבלים שירות מאדם אמין שניתן לסמוך עליו.

אנו מעסיקים רק פורצי רכבים בעלי תעודת מנעולן ברמת גןמורשה שעברו קורס של משרד העבודה או מכללה מורשת. הרכב שלכם הוא יקר ואתם חייבים להיות בטוחים שרק אדם מורשה יטפל בו, וכמובן יספק לכם אחריות עבור העבודה והציוד גם לאחר זמן. מנעולן לרכב בפתח תקווה מתחייב על שירות מקצועי ואמין, ועל מחירים הוגנים.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ