צרו קשר
ּ

מנעולן מומחה לפריצת מנעולים בבת ים

כל אחד עלול להיתקע מחוץ לדלת הדירה או המשרד. שוכחים את צרור המפתחות ולא מוצאים אותו יותר, או שהמנעול התקלקל ואי אפשר להיכנס לבית או למשרד. במקרה כזה צריך להזמין מנעולן ברעננה מומחה לפריצת מנעולים בבת ים בדחיפות, כדי שיוכל לפרוץ את הדלת במינימום זמן ונזקים.

נוסף על כך, בבת ים יש הרבה בתים ותיקים עם מנעולים ישנים וכדאי להזמין את המנעולן שיבדוק את המנעול ויחליף אותו, כדי שלא תתקעו מחוץ לבית בעתיד.

 

פריצת דלת על ידי מנעולן מומחה לפריצת מנעולים בבת ים

אם ננעלתם מחוץ לבית או למשרד, זה הזמן להזמין מנעולן בתל אביב מומחה לפריצת מנעולים בבת ים שיגיע אליכם במהירות האפשרית ויפרוץ את הדלת. יש מספר סוגי פריצות דלת עיקריות:

  • דלת טרוקה – דלת שאין אפשרות לפתוח אותה מהצד החיצונית. כלומר כאשר הדלת נטרקת, הלשונית הקפיצית נועלת את הדלת. פריצה מהסוג הזה היא קלה יחסית ומנעולן יפתח את הדלת תוך דקות, וזאת מבלי לפגוע במנעול וללא צורך בהחלפת המנעול.
  • דלת נעולה – נעלנו את הדירה ולאחר שחזרנו הביתה מתברר שאבדו מפתחות הדירה. מנעולן מומחה יפרוץ את המנעול על ידי קידוח הצילינדר בעזרת ציוד מיוחד או על ידי פריצת הצילינדר בעזרת סט פריצה לפיני המנעול. במקרה של קידוח הצילינדר יש להחליף את המנעול בחדש וזאת לפי בחירת הלקוח.
  • מנעול דלת תקול – כאשר מנעול הדירה מתקלקל כתוצאה משחיקה או כתוצאה של ונדליזם, מנעולן מומחה יכול לעיתים קרובות לתקן את המנעול על ידי הוצאת גוף זר מהמנעול או על ידי תיקון הצילינדר, ובכך לחסוך לכם כסף רב.

 

כמה עולה פריצת מנעולים?

לפני שנזמין פורץ מנעולים רצוי לעשות סקר שוק עבור מחירי השירות. יש בענף מספר רב של מנעולנים ומחירי השירותים שלהם שונים האחד מהשני. כמובן שרצוי להזמין מנעולן שמחיריו אטרקטיביים, אך יש להיזהר ממחירים זולים ממחירי השוק, מחיר שיכול להעיד על מנעולן שאינו מקצועי.

אחת מדרישות העבודה הבסיסיות ממנעולן מקצועי היא זמינות גבוהה בכל שעות היום וזמני הגעה נמוכים במיוחד. אנו ארז מנעולים מספקים שירות של מנעולן מומחה לפריצת מנעולים בבת ים שיגיע אליכם במהירות האפשרית. המנעולן שלנו בעל תעודת יושר מהמשטרה ובעל ניסיון רב בפריצת והחלפת מנעולים מכל הסוגים. כמו כן אנו מתמחים בפריצת רכבים, פריצת אופנוענים, פריצת כספות ומיגון הבית והמשרד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ