צרו קשר
ּ

מנעולן בקרית אונו

פתרונות הביטחון המוצעים כיום בשוק הם מתוחכמים מאוד ומשוכללים, מטרתם היא לשמור על ביטחונכם ועל הרכוש שלכם בכל מקום ובכל עת.

ככל שפתרונות הבטיחות הם טובים יותר, כך קשה יותר לפרוץ אותם בעת הצורך.

לשם כך, בדיוק קמה חברת "ארז מנעולים – שירותי פריצה מתקדמים".

חברת ארז קיימת יותר מ-15 שנים והיא צברה ניסיון רב בתחומיי פתרונות הפריצה והמנעולים.

החברה מספקת שירותיי פריצת דלתות, התקנה של דלתות ושל כספות, שכפול שלטים לשער החניון ולרכב, שירותיי מנעולן קרית אונו או פורץ מנעולים בקרית אונו, פריצה של כספות , פריצה של רכבים בעת הצורך, החלפה ותיקון של מנעולים לאחר פריצה, שכפול מפתחות, אימבולייזר, שכפול שלטים לרכב, התאמת מפתחות לקוד הרכב ועוד מגוון שירותים.

הצוות של חברת ארז כולל אנשי מקצוע מנוסים ואדיבים, בעלי רישיון פריצה של משטרת ישראל.

יש לנו צוות גדול ומקצועי בסניפים השונים שלנו בגוש דן וגם בקרית אונו.

מנעולן קרית אונו שלנו יגיע בעת הצורך עד פתח העסק או עד פתח בית המגורים ויפתח לכם כל דלת נעולה.

תוכלו אף להזמין איש מקצוע שלנו – פורץ מנעולים פתח תקווה, ללא כל התחייבות כספית לפגישת ייעוץ ולמתן חוות דעת והצעת מחיר.

איש הצוות שלנו ( מנעולן בקרית אונו או פורץ מנעולים קרית אונו) ישמח לעמוד לרשותכם.

לבד משירותי הפריצה, לחברת ארז יש חנות מוצרים מודרנית.

בחנות שלנו, תוכלו לרכשו ממגוון מוצריי הביטחון לבית או לעסק: כספות, צילינדרים, שלטים לרכב או לשכפל מפתחות.

חזון החברה שלנו הוא מקצועיות, אדיבות וניסיון. פנו לארז ואיש הצוות שלנו – פורץ מנעולים בקרית אונו או מנעולן בקרית אונו יצא בדרך אליכם.

סניף החברה בקריית אונו, רחוב לוי אשכול 19, טלפון 03-5353143

מנעולן בקרית אונו 24 שעות לשירותכם

בזכות מנעולן בקרית אונו תוכלו להתאים את המפתחות לקוד הרכב, כמו גם לשכפל את המפתחות עבורו. כך, תוכלו לחזור לשגרת חייכם ולנסוע ליעד הבא – ללא בעיה. אתם מאחרים לעבודה אך דלתות הרכב נתקעו? איבדתם את המפתחות לרכב ואינכם יכולים לאסוף את ילדיכם מבית הספר? קרתה תקלה באימובילייזר ואינכם יכולים לפתוח את הרכב? כדי להתאים את הפתרון לתקלה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ארז מנעולים. חברה זו מתמחה בשירותי ניתוק אימובילייזר ושכפול המפתחות לרכב.

לשכפל מפתחות אימובילייזר – עם מנעולן בקרית אונו

רבים מאתנו רוכשים רכב פרטי. וזאת, כדי שנפסיק להיות תלויים בתחבורה הציבורית. עובדים בחברה מרוחקת? לומדים במכללה בשעות אחר הצהריים או הערב? כך או כך, כדי להקל על שגרת יומנו ולתכנן אותה בהתאם לצרכים שלנו, נסיעה ברכב פרטי היא מומלצת. עם זאת, לעיתים קרובות ניתקל בבעיות המונעות מאתנו לנהוג. בעיות אלו נובעות, בין היתר, ממערכת האימובילייזר.

מערכת האימובילייזר מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת למדי; טכנולוגיה באמצעותה ניתן ללחוץ על כארבעה מקשים מזהים. וזאת, על מנת להתניע את הרכב – עם המפתחות הרלוונטיים. חשוב לציין כי ישנן מכוניות, כיום, אשר האימובילייזר כבר מותקן בהן בעת הייצור. עם זאת, ולמרות הטכנולוגיה המתקדמת עלייה מתבסס האימובילייזר, ישנם גנבים המנסים לפרוץ את הרכב על ידי בירור פעולת ההתאמה בין השבבים לבין המפתח המיועד למתקן של הרכב.

במקרים חמורים אלו ואחרים מומלץ ביותר להיעזר בשירותיו של מנעולן מיומן ומנוסה. כלומר, במקרים בהם מנסים לקדד את מערכת האימובילייזר, יש למצוא את הפתרון המדויק ביותר לבעיה. בנוסף, ובמידה ואיבדתם את מפתחות האימובילייזר, על המנעולן לשכפל אותם באופן המקצועי ביותר. כלומר, ובשל העובדה שאין מדובר במפתחות רגילים, המנעולן יתאים את המפתחות לשבב אשר מותקן ברכב.

מענה מקצועי ואיכותי

הקשתם את הקוד לרכב אך לא הצלחתם להתניע את המנוע? במקרה זה רצוי לקרוא למנעולן ולבקש כי יתקן את האימובילייזר. כלומר, החל מניתוק האימובילייזר ועד שכפול המפתחות – בזכות ארז מנעולים תוכלו לחזור לשגרה במהרה וללא כל בעיה. אנו מזמינים אתכם להתרשם לטובה מאתר האינטרנט שלנו ומהשירותים שאנו מציעים. מענה מקצועי ואיכותי – מובטח.

מנעולן בקרית אונו 24 שעות לשירותכם

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ