צרו קשר
ּ

מנעולן רכב ברמת גן

שירות מנעולים עבור מכוניות נדרש כאשר אנו ננעלים מחוץ לרכב וזקוקים לפריצה או כאשר יש צורך בשכפול מפתחות חדשים למכונית שלנו. מנעולן ברמת גן מספק לכם שירות של שכפול מפתחות בחנות החברה ברמת גן. נוסף על כך, במקרה של נעילת הרכב אנו יכולים ליצור עבורכם מפתחות חדשים בשטח. כמו כן אנו מספקים שירותי פריצת רכבים ללא נזק והחלפת קודן. רמת גן היא עיר צפופה שעלולה להיות פקוקה בשעות היום ואנו מתחייבים לשעות הגעה קצרות במיוחד.

 

מנעולן רכב ברמת גן – שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

שכפול מפתחות למכוניות הוא התחום המקצועי המסובך ביותר בתחום המנעולים. יש צורך בניסיון רב, הכשרה מקצועית ארוכה ובנוסף ציוד שכפול מגוון ויקר התואם את כל דגמי הרכבים הקיימים בשוק. מנעולן רכב ברמת גן מציע לכם מגוון אפשרויות של שכפול מפתחות:

  • שכפול מפתח מקורי – ניתן להזמין מפתח מקורי עבור מנעולי הרכב. אופציה זו היא היקרה ביותר.
  • שכפול מפתח תואם הכולל שלט – מפתח באיכות גבוהה הכולל צ'יפ איכותי. איכות מפתח זה אינה נופלת ממפתח מקורי והוא כולל שלט מובנה הפותח את הדלתות וחלונות הרכב.
  • מפתח תואם ללא שלט – מפתח הכולל צ'יפ באיכות מעולה. מפתח זה אינו כולל שלט והחלופה הזו היא הזולה ביותר ומעולה כמפתח רזרבי.

מפתחות תואמים היא ההתמחות שלנו ואנו מספקים עבורם אחריות שאינה נופלת ממפתח מקורי. מחירו הזול של מפתח תואם יחסית לפתח מקורי הופך אפשרות זו למועדפת על רוב הלקוחות.

 

פריצת רכבים ללא נזק והחלפת קודן

ניסיון בפריצת רכבים הוא הכרחי כדי להבטיח שלא יגרם לרכבכם נזק. אנו בארז מנעולים פורצים מכוניות כבר 30 שנה ונעזרים בניסיון הנצבר כדי לבצע את פריצת כלי הרכב בצורה הטובה ביותר. פריצה דרך חברת מנעולנים מסודרת שמאחוריה חנות, מעניקה לכם אחריות עבור כל נזק ושקט נפשי בכל הנוגע לרכוש היקר שלכם.

קודן הוא אביזר חובה בכל רכב מודרני וחברות הביטוח אף מחייבות אותו. לאחר שימוש ארוך ואלפי לחיצות על כפתורי הקודן במשך השנים הוא מתקלקל ויש להחליפו. אנו בחברת ארז מנעולים ברמת גן נחליף לך קודן תוך כמה דקות ובמחיר זול במיוחד.

נשמח לשלוח אליך מנעולן בגבעתיים כמו גם מנעולן רכב ברמת גן, עם ציוד מקצועי והמלצות לשירותי פריצת רכבים ללא נזק והחלפת קודן.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ