צרו קשר
ּ

מנעולן רכב בתל אביב

איבדתם את המפתחות של הרכב? מנעולן רכב מיומן של ארז מנעולים יגיע אליכם במהירות כדי לפתור את הבעיה.

כאשר ננעלים מחוץ לרכב בגוש דן מומלץ להזמין מנעולן בתל אביב. מנעולן יגיע למקום הפריצה תוך זמן קצר, גם בשעות היום כאשר התנועה עמוסה, ויבטיח כי תוכלו להמשיך בשגרת יומכם בזמן הקצר ביותר. לארז מנעולים יש בכל אזור תל אביב מנעולנים מקצוענים המתמחים בפריצת רכבים מכל הסוגים וזמינים לשירות מיידי.

 

פריצת רכבים על ידי מנעולן רכב בתל אביב

יש בשוק סוגי רכבים רבים ולכל סוג רכב יש שיטת פריצה אחרת. מנעולן רכב בתל אביב מתמחה בפריצת רכבים מכל הסוגים וברשותו ציוד הפריצה המתקדם ביותר הקיים בשוק.

מנעולי הרכבים הופכים להיות מורכבים ומסובכים משנה לשנה, ופורץ חייב להתעדכן לגבי השיטות החדשות והשכלולים הקשורים לכל דגם היוצא באותה שנה. בעבר ניתן היה לפרוץ רכב בעזרת סט פינים לפריצת הצילינדר, אך היום יש צורך במפתח הכולל צ'יפ אלקטרוני המשדר קוד אבטחה למנגנון הנעילה. פורץ רכבים חייב להיות מצויד במחשב קודים ובמכונת קידוד ייעודית לפתיחת סוגי רכבים שונים.

 

שיטות פריצה נפוצות

קיימות שיטות פריצה שונות לסוגי הרכב השונים. השיטות הנפוצות ביותר לפריצת הרכב הן:

  • שיטת הסרגל – הכנסת סרגל מתכת מיוחד ברווח שנוצר בין החלון לדלת הרכב, והרמת מנגנון הנעילה של הרכב.
  • פתיחת צילינדר – ברכבים ישנים אפשר לפתוח את דלתות הרכב על ידי פריצת הצילינדר באמצעות סט כלי פריצה מיוחדים.
  • כרית ניפוח – הכנסת כרית זעירה בין החלון למשקוף הדלת. ניפוח הכרית יוצר רווח בין החלון למשקוף ומאפשר את הרמת מנגנון הנעילה.

בחירת שיטת הפריצה חשובה כדי למנוע ממנגנון הנעילה נזקים מיותרים וכמו כן למנוע פגיעות ושריטות מדלתות הרכב. מנעולן בהרצליה המתמחה ברכבים, כמו גם מנעולן רכב בתל אביב מכיר את כל הסוגים של המנעולים ויספק לכם שירות מהיר, מקצועי וללא שריטות לרכב.

 

אחריות ושירות מעל הכל

בחברת ארז מנעולים אנו מתמחים בפריצת רכבים כבר 30 שנה, אנו מקפידים לשלוח את צוות המנעולנים שלנו לריענון תקופתי וזאת כדי להיות בטוחים שהם ניצבים בחזית הטכנולוגיה. נוסף על כך אנו בארז מנעולים משקיעים כסף רב ברכישת ציוד פריצה מתקדם וחדשני וזאת כדי להבטיח לכם את השירות המקצועי ביותר.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל מקום שבו אתם נמצאים, כדי לעזור לכם לפרוץ את הרכב ולהגיע הביתה בשלום.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ