צרו קשר
ּ

מנעולנות ואבטחת הבית

הבית הוא הביטחון שלנו. הוא מספק לנו קורת גג ופרטיות, לנו ולבני משפחתנו. זו הסיבה שפריצה היא אחד הפחדים הגדולים של כל אחד מאתנו, ומי שחווה גניבה לבית יתקשה לשכוח את המקרה בקלות.

הדרך למנוע פריצה היא ליצור קשר עם חברת מנעולנות ואבטחת הבית המתמחה במערכות הגנה ומתן ייעוץ להגנה מפני גנבים. הייעוץ כולל הערכת מערכות ההגנה של הבית, המנעולים, הדלתות וסורגי הבית. ייעוץ מיוחד יינתן לבתים פרטיים החשופים יותר לפריצה ואשר מהווים יעד מועדף על גנבים מקצועיים.

 

ציוד מנעולנות ואבטחת הבית

שיפור ההגנה על הבית נשמע נושא מסובך. בפועל, אפשר לשפר את ההגנה על הבית בשינויים לא גדולים במערכות ההגנה על הבית ובהשקעה כספית לא גדולה. מנעולן בהוד השרון מומחה המכיר את עולם המנעולים, מנעולנות ואבטחת הבית יגיע לביתכם, יבצע הערכה כוללת לגבי מערכות הנעילה שלכם וימצא את נקודות התורפה שכדאי לשדרג:

  • צילינדר מתקדם – היום אפשר לפרוץ צילינדרים רבים במהירות. מנעול מיושן ולא מעודכן לא יהווה מכשול רציני עבור גנב מקצועי. החלפת צילינדר היא פרוצדורה מהירה וזולה יחסית ותהפוך את הבית שלכם למוגן הרבה יותר.

 

  • מנעול כספת לדלת כניסה (מנעול ג'ואל) – דלתות כניסה בעלות מנעול כספת הופכים את הבית שלכם לאתגר עבור הפורצים. מנעול זה מוסיף מכשול נוסף בפני הגנבים ואפשר להשתמש בו בצורה סלקטיבית כאשר עוזבים את הבית לזמן ממושך.

 

  • עינית דלת דיגיטאלית – לדלת הכניסה יש עינית דרכה ניתן לראות מי דופק בדלת. שדרוג העינית למצלמה דיגיטלית מעלה את יכולת הראייה והיא אופציה מועדפת על ידי אנשים מבוגרים שאינם רוצים לפתוח את הדלת לאנשים מפוקפקים. התקנת עינית כזו היא זולה במיוחד והתקנתה קצרה ופשוטה.

 

סורגים ומצלמות אבטחה בבתים פרטיים

בבתים פרטיים דלת הכניסה היא לא שיטת הפריצה המועדפת על הגנבים. גנב מיומן יחפש נקודות תורפה באחד החלונות של הבית. פורץ מנעולים מוסמך יסרוק את ביתכם וימצא את נקודות חלשות באבטחת הבית, וכך יוכל להמליץ על סורג מקצועי העומד בתקן ואשר יהיה אתגר עבור פורצי הבתים. מערכות מצלמה אף הן מרתיעות גנבים והם נמנעים מלפרוץ לבית המוגן במערכת מצלמות מתקדמת.

לסיכום, מנעולנות ואבטחת הבית הן סוגיות משמעותיות לביטחון בני הבית. ארז מנעולים מתמחה בכל הקשור לפריצת מנעולים והגנה על דירות, בתים, משרדים ומפעלים. יועץ מטעמנו יגיע אליהם וייתן לכם דוח מפורט מה כדאי לשפר ואיזה מערכות מתאימות להגנת הבית. כל זאת באדיבות, עמידה בלוח זמנים וידע מקצועי נרחב.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ