צרו קשר
ּ

מנעול מולטילוק לתחושת הביטחון

חברת מולטילוק היא אחת החברות הטובות בעולם לייצור מנעולים. החברה קיימת כבר 45 שנה, בעלת ניסיון רב והמנעולים שלה נחשבים כקנייה טובה מבחינת עלות תועלת. לקוחות רבים קונים מנעול מולטילוק לתחושת הביטחון שפריצתו קשה במיוחד, למען השקט הנפשי שלהם בבית ובמשרד.

מנעולי מולטילוק מגיעים במגוון גדול של סוגי מנעולים וצילינדרים, כדי לענות על הצרכים המגוונים של הלקוחות השונים. מנעולי מולטילוק עשויים פלדה מחוסמת ההופכת את פריצת המנעול לקשה במיוחד. הניסיון בשטח מראה כי המנעול המשוכלל גורם לגנבים לוותר על הפריצה אם הם נתקלים בו.

 

מגוון רב של מנעול מולטילוק לתחושת הביטחון

חברת מולטילוק מייצרת מגוון רחב של מנעולים וצילינדרים. לכל מנעול יש את היתרונות שלו והייעוד שלו ומנעולן בגבעת שמואל מקצועי יעזור לכם לבחור את מנעול המולטילוק המיטבי עבורכם. להלן דוגמה לכמה דגמי מנעול מולטילוק לתחושת הביטחון:

  • ENTR מנעול חכם – סדרה של מנעולים מבית מולטילוק המשולבים בטכנולוגיה מתקדמת. אלה מנעולים המופעלים באמצעות קוד לחצנים, כרטיסים חכמים, מנעול המופעל טביעת אצבע וכמו כן צילינדר הנפתח בשלט רחוק. ניתן לשלב למנעולים אלה גם מנעול מפתח להגברת שימושיות.
  • מנעול כספת עליון – מנעול שמוסיפים לדלת קיימת ובכך מעלים את הביטחון של נעילת הדלת בצורה משמעותית. המנעול מופעל באמצעות מפתח הנראה כמפתח כספת ומכאן שמו של המנעול.
  • מנעול בריח בודד – מנעול מעולה עבור דלתות שאין להן מערכת נעילת בריחים מרובה. מנעול זה נועל את הדלת בעזרת שלוש לשוניות וכמו כן בעל לשונית נעילה בטריקה. מנעול זה מומלץ בדלתות ישנות והגברת הביטחון האישי.

יש עוד דגמי מולטילוק רבים ואנו בארז מנעולים משווקים מורשים של דגמי מנעולים מולטילוק ומתמחים בהתקנתו לכל סוגי הדלתות.

 

מנעולי מולטילוק מבוססי תוכנה

אפשר לשלב מנעול מולטילוק לתחושת הביטחון גם בחברות שבהן עוברים בדלתות השונות מספר רב של עובדים. שילוב המערכת הוא קל ומנעולן מצוות ארז מנעולים יתקין לכם קורא כרטיסים דיגיטאלי שפותח את הדלת. קורא הכרטיסים נשלט על ידי תוכנה וניתנת לשינוי וכך ניתן להסיר הרשאות או להוסיף אותן לפי הצורך או לפי שעות היום, כך שעובד של משמרת הבוקר לא יכנס למפעל אחרי הצהריים.

אנו בארז מנעולים מציעים שירותי מנעולנות ופריצה לדלתות ורכבים בכל שעות היום. כל המנעולנים שלנו בעלי תעודת יושר מהמשטרה ועברו הכשרות במכללות מורשות בלבד. נשמח לספק לכם שירות מעולה, עם יחס אדיב ואחריות מלאה. אנו מתקינים מנעולי מולטילוק למגוון צרכים ומנעולן מטעמנו יגיע אליכם כדי להמליץ לכם על סוג המנעול המתאים לבית או למשרד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ