צרו קשר
ּ

מצלמות אבטחה

מרגישים לא מוגנים? חשופים מידיי לגנבים ולפורצים מסביב? ארז מנעולים מציעים לכם מבחר פתרונות מיגון ואבטחה וביניהם- מצלמות אבטחה משוכללות.

בין אם אתם בעלי עסק פרטי או בעלי בית פרטי עם חצר ענקית, המעוניינים לשמור על פרטיותכם ולהרתיע גנבים ופורצים, הפתרון שלכם הינו מצלמת אבטחה. תחום זה הינו רחב במיוחד, ישנן מצלמות במעגל סגור, מצלמת ראיית לילה, מצלמת עם צילום והקלטה, מצלמת אבטחה נסתרת, מצלמות אבטחה דרך רשת האינטרנט לצפייה און ליין מכל מחשב, ומה לא.

הרעיון העומד מאחורי התקנת מצלמות אבטחה גלויות הוא להרתיע את אותם הגנבים והפורצים. הרעיון מאחורי מצלמת אבטחה נסתרת טמון בידיעה שמשהו מתרחש, ורוצים לקבל על כך אישור מוקלט, שאכן מישהו גונב מכם, מתחת לאף, מבלי שתרגישו.

אם אתה בעל עסק גדול ומעוניין לדעת שהחנות שלך בטוחה ומוגנת לא רק בשעות הלילה בהן החנות סגורה, אם אתה חושש משוד בקופה או מגניבה בעסק כשאתה לא נמצא בחנות, מצלמות אבטחה יעניקו לך את הביטחון לו אתה זקוק. מצלמות אבטחה יכולות להיות הפתרון המושלם לעסק המעסיק עובדים, כשבעל העסק לא נוכח במקום 24 שעות, והוא לא בטוח אם אפשר לסמוך על העובדים ליד הקופה ובכלל.

אם גם אתם חושבים לקחת מצלמות אבטחה שישרו עליכם הגנה ותחושת ביטחון כלשהי, אנחנו כאן עבורכם. אצלנו בארז מנעולים מכירת מצלמות אבטחה מסוגים שונים, מתקינים מצלמות אבטחה ומיגון, ועומדים לרשותכם בכל שאלה או בעיה. אנו גם מגיעים עד אליכם ומבצעים התקנה במידת הצורך.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ