צרו קשר
ּ

מתי נבצע תיקון מנעולים?

תיקון מנעולים זו משימה למנעולן מנוסה. רוב המנעולים שבהם אנו משתמשים ביום יום עוברים שחיקה גדולה. אנו פותחים דלתות ראשיות כמה פעמים ביום ודלתות משרד או דלתות כניסה לבניין נפתחות מאות ואפילו אלפי פעמים ביום. אין זה פלא שמנגנונים אלה מתקלקלים מפעם לפעם.

אפשר להרגיש מתי המנעול נשחק ומומלץ להזמין את המנעולן לפני שהמנעול יתקלקל סופית. אפשר לתקן את המנעול בקלות יחסית, ומנעולן בראשון לציון מנוסה יעדכן אתכם אם אפשר לתקן את המנעול או האם יש להחליפו.

 

כאשר מנעול מתקלקל לרוב אין אנו יודעים מה סיבת התקלה. פורץ מנעולים מומחה יבדוק את המנעול התקול ויברר את סיבת התקלה. במקרים מסוימים יש להחליף את המנעול אך לפעמים ניתן לתקן את המנעול ולהחזירו לתפקוד. תקלות שבהן דרוש תיקון מנעולים:

  • שחיקת פין צילינדר – בצילינדר הדלת יש פינים שהם המנגנון לזיהוי המפתח ופתיחת בריחי המנעול. הפינים האלה יכולים להישבר או להישחק עם הזמן. מנעולן בראש העין יכול לתקן את הצילינדר על ידי החלפת פינים חדשים וכדאי לעשות זאת במיוחד אם לאנשים רבים יש את המפתח, למשל תחלופת עובדים גבוהה במקום עבודה.
  • בריח נעילה משוחרר – למנגנוני נעילה כדוגמת רב בריח יש בריחי נעילה שנכנסים למקומם במשקוף בעת סיבוב המפתח וכך נועלים את הדלת. בריח יכול להשתחרר מפעם לפעם ופורץ דלתות מוסמך יכול להחזירו למקום ולקבע אותו.
  • מנעול חורק – מנעול ישן צריך שימון מידי פעם, בעיקר שמדובר במנעולים הממוקמים בחוץ כמו מנעול כניסה לבניין, מנעול מחסן חיצוני ואפילו מנעול תיבת דואר. אפשר להזמין שימון מנעולים וזאת כדי לשמור על תקינות המנעולים לאורך זמן.

 

תיקון דלתות כניסה

דלתות כניסה ובעיקר אלה העשויות פלדה שמשקלן רב יכולות לצאת מאיזון ולא ניתן לסגור את הדלת. מנעולן מוסמך יכול לספק לכם שירות של תיקון מנעולים במהירות ולאזן את הדלת בחזרה. תהליך האיזון הוא פשוט יחסית: יש לכוון את צירי הדלת כך שיתאימו את הדלת למשקוף וכמו כן לדאוג שמרחק הדלת מהרצפה יהיה מיטבי. אנו בארז מנעולים מתקינים מורשים מטעם פלדלת ואנו בעלי הכשרה לאיזון דלתות פלדה.

כל המנעולנים שעובדים בארז מנעולים הם בעלי הכשרה ממכללות מורשות ברחבי הארץ ובעלי ניסיון רב. כולם בעלי תעודת יושר מהמשטרה המעידה כי המנעולן רשאי לעסוק בעבודת מנעולנות ופריצה. אנו מספקים שירות סביב השעון 24/7, ונגיע אליכם כדי לעזור לכם בתיקון הדלת ובייעוץ על מיגון הבית והמשרד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ