צרו קשר
ּ

סוגי המנעולים הנפוצים בשוק

ענף המנעולים הוא גדול ויש מגוון של מנעולים בשוק, ולכן כדאי ללמוד על סוגי המנעולים הנפוצים בשוק. המנעולים שונים זה מזה בעיקר ברמת המיגון שהם מספקים ובמחיר שלהם. יש צילינדרים העשויים מתכות רגילות וכאלה העשויות משילוב חומרים המעניקים למנעול חוסן ייחודי המקשה על הפורץ לפתוח אותם.

מנעול מורכב ממנגנון נעילה הכולל בריחים וזרועות נעילה, כאשר מנעולים מתקדמים כוללים מספר רב של זרועות נעילה המקבעות את הדלת למשקוף ומונעות פריצה. לב המנעול הוא הצילינדר שאליו נכנס המפתח. פנים הצילינדר כולל מנגנון פינים המזהה את המפתח, כשלאחר הזיהוי ניתן לסובב את המפתח ולפתוח את הדלת.

 

ההבדלים בין סוגי המנעולים הנפוצים בשוק

לכל סוג מנעול יש את היתרונות שלו והלקוח צריך לבחור איזה מוצר עונה על הצרכים שלו בצורה הטובה ביותר. סוגי המנעולים הנפוצים בשוק הם:

  • מנעול צילינדר – המנעול הנפוץ ביותר. מנגנון הצילינדר מופעל על ידי מפתח, כאשר פנים הצילינדר בנוי כמנגנון פינים המזהה את המפתח. לאחר מכן ניתן לסובב את מנגנון המנעול ולפתוח את בריחי הנעילה.
  • מנעול צירופים – מנגנון נעילה הבנוי כמנגנון כספת. יש צורך ללחוץ על קומבינציית מספרים כדי לפתוח את הדלת. מנעול זה מעולה במקום שיש בו מספר רב של עובדים וכך אין צורך לספק לכל אחד מפתחות. ניתן לשנות את קומבינציית הנעילה בקלות.
  • מנעול מגנטי – מנעול שמפעילים על ידי שבב מגנטי. גם מנעול זה מעולה עבור מקום שעובדים בו הרבה אנשים ואנו רוצים למגן חדר כנגד כניסת אנשים לא מורשים.
  • מנעול כספת – מנעול עליון שמתקינים בנוסף למנעול הרגיל. מנעול זה מוסיף ביטחון רב לדלת הכניסה בבית ומקשה על פריצת הבית. את מנעול הכספת נתקין בדרך כלל בדלתות עץ והוא מספק הגנה נוספת לדלת ולמנעול הקיים.

אפשר לשלב מספר מנעולים כמו מנעול צירופים ובנוסף מנעול כספת. אם מדובר בחברה, הרי שבשעות שבהן מקום העבודה סגור מנעול הכספת יהיה סגור ואיש לא יוכל להיכנס בדלת. לאחר פתיחת מקום העבודה בבוקר, יישאר מנעול הכספת פתוח והעובדים יעברו בין החדרים בעזרת הקשת קוד במנעול הצירופים.

אם מדובר בבית, הרי שמנעול הכספת מספק ביטחון ליושבי הבית והם יכולים לנעול את מנעול הכספת גם מבפנים.

 

מגוון מנעולים במחירים שונים

כאשר מחליפים מנעול בבית, מנעולן בכפר סבא מארז מנעולים יציג בפניכם את סוגי המנעולים הנפוצים בשוק. כמובן שיש מגוון מנעולים במחירים שונים: יש מנעולים סטנדרטים שמחירם זול והם מספקים הגנה טובה לדלת הכניסה, וכמובן שיש מנעולים יקרים שמספקים הגנה מעולה ופריצתם קשה במיוחד.

מנעול הוא מוצר שמחליפים אחת לתקופה ולכן כדאי להשקיע במנעול איכותי. נשמח לספק לכם ייעוץ על המנעול המתאים לכם בתקציב שעומד לרשותכם. אנו מציעים שירות מקצועי ויחס אדיב ועובדים סביב השעון ברחבי הארץ.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ