צרו קשר
ּ

סוגי מכשירי פריצה וטכניקות פריצת מנעולים

מנעולן מקצועי בקי בכל סוגי מכשירי פריצה וטכניקות פריצת מנעולים. ציוד הפריצה מגוון וכולל אין ספור כלי פריצה מתקדמים, כגון מקדחות שונות, מכונות שכפול לעשרות סוגי מפתחות שונים, סטים שונים לפריצת צילינדר, כלי ניסור שונים לפריצת דלתות ושינוי מידות של דלתות פנים, תוכנות ומכשירי קידוד למפתחות רכבים, ערכות לפריצת רכבים מכל הסוגים ועוד. לפריצת דלתות, כספות וכמו כן רכבים יש טכניקות פריצה ייחודיות לכל דגם ודגם של מערכת נעילה.

 

סוגי מכשירי פריצה וטכניקות פריצת מנעולים הנפוצים ביותר

יש כמה סוגי דלתות בשוק ומגוון מרשים של טכניקות נעילה. מנעולן בגני תקווה, שהוא לא מעט זמן בתחום, יודע לבחור את ציוד הפריצה הטוב ביותר לפריצת הדלת, כדי לבצע את המשימה בצורה מהירה ובלי לגרום לנזק מיותר לדלת הכניסה. נוסף על כך, על המנעולן להיות מצויד בציוד מקצועי לפריצת דלתות רכב. הציוד הבסיסי והנפוץ ביותר אצל כל מנעולן מוסמך הוא:

  • מקדחה נטענת – מקדחה נטענת חזקה במיוחד המאובזרת במקדח יהלום, שרק הוא יכול לחדור צילינדר מחוסם. גם בעזרת ציוד מעולה, קידוח הצילינדר היא פעולה קשה הדורשת מיומנות.
  • לשונית פתיחת דלת טרוקה – לשונית פלסטיק שבעזרתה אפשר לפרוץ דלת טרוקה. שימוש בלשונית הזו דורש ניסיון רב כדי לא לגרום לשריטות במשקוף הדלת.
  • ציוד לשכפול מפתחות רכב בשטח – ציוד זה כולל מחשב המתחבר למחשב הרכב, תוכנה מקורית לשחזור קוד הצ'יפ ומכשיר שכפול מפתחות ייעודי לדגם הרכב.
  • סרגל פריצה לרכב – לפריצת דלתות רכבים נשתמש בדרך כלל במוט ברזל דמוי סרגל שמשחילים בין החלון לדלת הרכב. בעזרתו נרים את מנגנון הנעילה של הרכב.

לכל מנעולן יש מגוון של סוגי מכשירי פריצה וטכניקות פריצת מנעולים שהוא משכלל במשך השנים, תוך הקפדה למזער את הנזק הנגרם למנעול בעת הפריצה. מנעולן מקצועי יידע כבר בעת הקריאה מה הבעיה ויביא עימו את הציוד המתאים לבעיה.

 

השתלמויות בטכניקות פריצה חדשות

שוק המנעולים הוא דינמי במיוחד ומערכות הנעילה משתנות כל כמה שנים. בתחום מנעולי הרכבים מנגנוני הנעילה משתנים במהירות, ומנעולן בגבעת שמואל מקצועי חייב להישאר מעודכן בצורה רציפה לגבי החידושים השונים.

אנו בארז מנעולים מקפידים על השתלמויות ועדכון צוות המנעולנים שלנו לגבי כל חידוש היוצא לשוק. כמו כן אנו מקפידים לקנות כלי פריצה חדשים ואיכותיים בלבד. הציוד שאנו משתמשים בו הוא ציוד מורשה, עם רישיונות, והדבר מאפשר לנו לספק שירות מקצועי ומהיר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ