צרו קשר
ּ

פורץ מנעולים בתל אביב

כשאנו מזמינים פורץ מנעולים בתל-אביב אנו רוצים להיות בטוחים שאנו מזמינים בעל מלאכה מהמעלה הראשונה. הזמנת פורץ זול ללא המלצות וללא ניסיון עלולה להתברר כהחלטה שתעלה לנו הרבה כסף, זמן מבוזבז ועוגמת נפש. תמיד בקשו מבעל המקצוע תעודת מנעולן מוסמך וכמו כן תעודת יושר ממשטרת ישראל, תעודה המוכיחה כי מנעולן בגני תקווה זה הוא ללא עבר פלילי. פורץ מנעולים ותיק ומנוסה יבטיח פריצה חלקה ללא גרימת נזק מיותר לדלת ולמשקוף.

 

פורץ מנעולים בתל אביב מקצועי ומיומן

פריצת דלת בצורה מקצועית ונקייה זאת משימה עבור פורץ מנעולים בתל אביב. תהליך פריצת הדלת מתחילה באבחון הבעיה על ידי בעל המקצוע ובחירת הכלים לעבודה. יש כמה סוגים של פריצת מנעולים:

  • דלת טרוקה – דלת כניסה שאי אפשר לפתוח מצידה החיצוני ללא המפתח. אם היא נטרקת ואין מפתח בנמצא, יש לפרוץ את הדלת.
  • דלת נעולה – דלת כניסה שננעלה על ידי מפתח ובעל המפתח איבד את המפתחות.
  • צילינדר תקול – צילינדר כניסה מקולקל שאינו מאפשר פתיחת הדלת.

כל סוג של פריצת דלת מצריך כלי עבודה שונים ועל המנעולן להיות בעל ניסיון שנצבר לאורך השנים. מנעולן ותיק ומקצועי לא יתקשה לבצע את המשימה בצורה נקייה ובמהירות.

 

כיצד מבצעים פריצת מנעולים?

הפריצה המורכבת ביותר של פריצת מנעולים היא פריצה של דלת נעולה, מצב שבו כאמור דלת הכניסה נעולה על ידי מפתח ולבעל הדירה אין את המפתח. על פורץ המנעולים לקדוח את מנעול הכניסה באמצעות ציוד ייעודי שכולל מקדחה מיוחדת ומקדח יהלום המיועד לקידוח מתכות מחוסמות.

זהו תהליך ארוך שגוזל זמן, אך אם המנעולן בעל ניסיון ובעל כלים מתאימים, הפעולה תהיה מהירה ויעילה ותוכלו להיכנס לדירה במהירות האפשרות.

 

בחירת פורץ מנעולים

בעת הזמנת פורץ מנעולים בתל אביב רצוי ואף חובה לבצע השוואת מחירים. שוק המנעולנים הוא גדול והתחרות בו רבה, אך צריך לזכור שבחירת מנעולן בקרית אונו על פי מחיר בלבד היא טעות. יש לבדוק האם יש לפורץ הדלתות אתר אינטרנט מסודר והמלצות. כמו כן יש לבדוק האם המנעולן מבין בדיוק את סוג הפריצה שיש לבצע והאם ברשותו כלים מתאימים לסוג הדלת הנעולה.

לארז מנעולים חנות ברמת גן וצוות שמגיע לכל מקום במהירות האפשרית, גם בשעות הקטנות של הלילה. בארז מנעולים אנו משתמשים בציוד הטוב ביותר, כדי לספק לכם שירות של פריצת מנעולים מהירה ומקצועית. אנו מקפידים להשאיר את המקום נקי ומסודר ונותנים שירות ואחריות על העבודה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ