צרו קשר
ּ

פורץ מנעולים מוסמך בראשון לציון והסביבה

ראשון לציון היא עיר מגוונת. באזור הוותיק יש בתים ישנים שבהם יש עדיין מנעולים ישנים ודלתות עץ, ולעומת זאת באזורים החדשים יש דלתות פלדה חדשות וחדרי ממד לפי התקן החדש. מנעולן בראשון לציון והסביבה צריך להתמחות בהחלפת מנעולים לדלתות ישנות, החלפת דלתות עץ ישנות בדלתות פלדה חדשות וטיפול ותיקון דלתות רב בריח בדירות החדשות.

באזורים החדשים של ראשון יש תנועה ערה של השכרת דירות. לכן מומלץ לשוכרים החדשים להזמין מנעולן כדי להחליף צילינדר ובאותה הזדמנות אף להחליף מנעול בתיבת הדואר ובמחסנים הפרטיים. פורץ מנעולים מיומן יוכל גם לפרוץ רכבים וכספות ללא נזקים ולכלוך.

 

מתי נזמין פורץ מנעולים מוסמך בראשון לציון והסביבה

יש מקרים רבים שבהם אנו צריכים פורץ מנעולים מוסמך בראשון לציון והסביבה. לפעמים נזמין את המנעולן לבדיקה כללית ולפעמים אנו זקוקים לפורץ מנעולים באופן דחוף:

  • דלת נעולה – דלת הכניסה נעולה ואיבדנו את המפתח. במקרה כזה, אם לאף אחד אין מפתח חלופי, מנעולן ייאלץ לפרוץ את הדלת. יש לקדוח את הצילינדר בציוד המיועד לכך ולאחר מכן פורץ המנעולים יתקין עבורכם מנעול חדש לפי בחירתכם.
  • החלפת דלת – בבתים ותיקים יש עדיין דלתות עץ המספקות מיגון ברמה נמוכה עבור הדירה שלכם. אפשר לשבור בקלות יחסית דלת עץ, גם אם מותקן בה מנעול חדש. החלפת דלת עץ ישנה בדלת פלדה היא כיום זולה והתהליך התקנתה מהיר וללא לכלוך.
  • פריצת כספת – פריצת כספות היא התמחות ייחודית ואנו בארז מנעולים מבצעים אותה עם מינימום נזקים לכספת ותכולתה. אם הכספת מתקלקלת או כאשר אבדו מפתחות הכספת, יש להזמין מנעולן בבני ברק מקצועי שיפרוץ את הכספת, יבצע עבודה נקייה ויוכל אף לא לפגוע בכספת על ידי שחזור קומבינציית הפתיחה או תיקון הכספת.
  • פריצת רכבים – אם איבדנו את מפתחות הרכב ואין לנו מפתח רזרבי, צריך להזמין מנעולן המתמחה בשחזור מפתחות בשטח. זהו תהליך שדורש מיומנות גבוהה וציוד שכפול ייעודי ויקר.

 

החלפת מנעולים לאחר פריצה

אם חלילה גילינו שביתנו נפרץ, כמובן שנזמין משטרה כדי להתחיל בפעולת חקירה. בשלב שני מומלץ להזמין מנעולן כדי להחליף את מנעולי הדירה. כדאי לעשות זאת גם אם הגנב לא פרץ דרך הדלת. אי אפשר לדעת אם מצא מפתח זרוק בדירה ויעשה בו שימוש בפריצה עתידית. החלפת המנעולים היא תהליך מהיר ובסופו תקבלו סט מפתחות חדש.

אנו בארז מנעולים נשמח לספק לכם שירות של פורץ מנעולים מוסמך בראשון לציון והסביבה. אנו עובדים סביב השעון וכל אנשי הצוות שלנו בעלי תעודת יושר מהמשטרה והכשרות מהמכללות הטובות בארץ.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ