צרו קשר
ּ

פריצת רכבים של מנעולן בגבעת שמואל

פריצת רכבים זהו עיסוק למקצוענים. בין אם הרכב בחניה ואין מפתח חלופי ובין אם אתם בשטח, יש לבצע את העבודה בזהירות ובאחריות. מנעולן בגבעת שמואל יגיע אליכם עם הציוד המקצועי הטוב ביותר, כדי לפתור את הבעיה בלי לגרום נזק למנגנון הנעילה העדין של הרכב.

כיום חברות הרכבים מחזיקות בשלל פטנטים על נעילת הרכבים, ושיטת הנעילה שונה מחברה לחברה ואף באותו דגם בין השנים השונות. פריצת רכבים ושחזור מפתחות זהו הליך עדין שדורש מקצועיות וציוד מקצועי ומורשה.

 

המנעולן בגבעת שמואל מטפל בפריצת רכבים ושחזור מפתחות בשיטות מקצועיות ללא גרימת נזק לרכב:

  • פריצת רכב – צרור המפתחות אבד ועימו המפתח של הדלת. במקרה כזה יש להזמין מנעולן מקצועי ולא לנסות לפרוץ את הרכב בשיטות שרואים ביוטיוב. כל ניסיון כזה עלול להסתיים בשריטות, חבלות ואף נזק ממשי למנגנון הנעילה של הרכב. מנעולן מטעם ארז מנעולים מגיע אליכם עם ציוד מקצועי, ופורץ את הרכב בשיטה המתאימה לרכב שלכם.
  • שחזור מפתח בשטח – יצאתם לטיול בשטח והמפתח אבד? במקום להזמין גרר הזמינו מנעולן שישחזר לכם את המפתח בשטח. כדי לעשות זאת צריך להגיע עם מחשב ובו תוכנות מורשות מטעם החברה. ודאו עם המנעולן שהוא בעל אישורים לבצע עבודת שחזור מפתח ברכב שלכם, כדי להיות בטוחים שאיש מקצוע מטפל בכם ברכב. שחזור המפתחות זהו לא תהליך ארוך ותוכלו להשתמש במפתח כמפתח רזרבי לאחר מכן, גם אם צרור המפתחות נמצא.
  • שכפול מפתות בחנות – למנעולן בגבעת שמואל יש חנות ברמת גן, והוא ישמח לשכפל עבורכם מפתחות מכל סוג.

 

מה צריך לוודא כשמזמינים מנעולן רכב

קודם כל צריך לוודא שהמנעולן בעל תעודת יושר מהמשטרה. ללא תעודה זו, אתם עלולים להיתקל בחאפר לא מקצועי. רק מנעולנים בעלי תעודת יושר רשאים לעסוק במקצוע המנעולנות והדבר מעיד עליהם שהם בעלי יושרה ללא רבב. מנעולן רכב רואה את סוג הרכב שלכם, את סוג הנעילה, מבצע פריצה או שחזור בשטח ועליכם להיות בטוחים שמדובר באדם הגון מהמעלה הראשונה.

דבר שני ודאו כי מנעולן בראשון לציון, כמו בגבעת שמואל הוא בעל ציוד מקצועי ומחשב מיוחד ובו תוכנות מורשות מטעם חברת הרכב. לתוכנות פרוצות ולא מאושרות יש השלכות על חוקיות הפריצה או השחזור ולא כדאי להשתמש בשירותי מנעולן שאין לו את כל האישורים הנדרשים.

ארז מנעולים הוא בעל חנות מנעולים ותיקה ברמת גן, שפועלת ברחוב ז'בוטינסקי עם אלפי לקוחות מרוצים. אנו עומדים מאחורי המוצרים שאנו מוכרים ומספקים אחריות מלאה לכל המוצרים והשירותים שאנו נותנים בשטח. הזמנה של מנעולן שיש לו חנות, היא שקט נפשי לכם וטיפול יסודי ואישי לרכב שלכם לעת צרה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ