צרו קשר
ּ

פריצת תריס חשמלי בבית

היום בכל הבתים החדשים התריסים הראשיים מופעלים על ידי מנוע חשמלי. בדרך כלל מדובר בתריס היציאה למרפסת או לגינה, אך כיום יש תריסים חשמליים גם בחדרים הפנימיים. תריס חשמלי שמתקלקל הופך לבעיה מטרידה במיוחד, כי אי אפשר לנעול את חלונות הבית או את היציאה לגינה ולמרפסת, והבית הופך להיות פגיע לפריצה. כמו כן, תריס שאינו נפתח אינו מאפשר כניסת אור לבית, מה שמשבש את שגרת החיים.

כדאי לדעת שהליך של פריצת תריס חשמלי בבית אינו מסובך ואין צורך להתקין תריס חדש שעלותו יקרה. ארז מנעולים ישמח לשלוח אליכם איש מקצוע כדי לפרוץ תריס חשמלי שנתקע.

 

כיצד מתבצעת פריצת תריס חשמלי בבית

לאחר שפורץ דלתות יברר את סיבת הקלקול התריס החשמלי, הוא יעדכן אתכם על דרכי הפעולה המומלצות כדי להחזיר את התריס לפעילות תקינה. יש כמה סיבות לתקלה בתריס חשמלי:

  • מנוע חשמלי תקול – תריסים חשמליים מצוידים במנוע חשמלי המעלה את התריס ומוריד אותו, על המנוע להיות מותאם למשקל התריס כדי לבצע את המשימה ואם אין התאמה, המנוע עלול להפסיק לפעול. מנעולן מקצועי יודע להתאים את משקל התריס למנוע גלילה התואם את מנגנון התריס.
  • כיוון מנוע – מנוע התריס מצויד במנגנון כיוונון שתפקידו לעצור את המנוע כאשר התריס מורם ולהפסיק את ירידת התריס כאשר זה סגור לחלוטין. כיוונון זה יכול לצאת מכיול ולגרום לתקלה בפתיחת וסגירת התריס. פורץ מנעולים יכוונן לכם את מנוע התריס וישיב אותו לפעולה תקינה.
  • רצועות תריס קרועות – רצועות התריס מחברות בין התריס עצמו למוט הגלילה הראשי. במקרה של קריעה התריס יתקע בדרך כלל במצב נעילה. יש להחליף את רצועות התריס ולאזן את התריס עצמו כדי להחזירו לפעילות תקינה.
  • תריסים תקולים – שלבי התריסים עומדים בעומס רב, משקל תריס חיצוני גדול יכול להגיע לעשרות רבות של קילוגרמים ועם הזמן השלבים נשחקים. שבירה של אחד השלבים יוציא את התריס מכלל פעולה ויש צורך להחליפו בחדש.

מנעולן בראש העין המתמחה ומכיר פריצת תריס חשמלי בבית ייתן לכם אחריות עבור העבודה שבוצעה וכן עבור הציוד שהוחלף.

 

האם תריס חשמלי מגן עלינו?

רבים חושבים כי תריס חשמלי מגן עלינו מפני פריצה. במציאות ניתן לפתוח תריס חשמלי רגיל בקלות יחסית והוא עלול להיות נקודת התורפה של הגנת הבית. מומלץ להזמין פורץ תריסים כדי לקבל ייעוץ לגבי תריס חשמלי מוגן כנגד פריצה. אפשר גם למגן תריס קיים כנגד פריצה ובכך למנוע פוטנציאל פריצות בבית ובמשרד. ארז מנעולים עומד לרשותכם בפריסה ארצית, כדי לספק שירותי ייעוץ, הדרכה והתקנה של תריסים חשמליים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ