צרו קשר
ּ

צילינדרים לכל דורש – תיקון, התקנה ושיווק צילינדרים

צילינדר הוא לב ליבו של מנגנון הנעילה. הוא מותקן בדלת ולתוכו נכניס את המפתח כאשר נפתח או ננעל את הדלת. מנגנון הצילינדר בנוי מפינים ממתכת בערכים שונים לפי מבנה המפתח, ורק המפתח המתאים יישר את שיני הצילינדר ויאפשר את סיבובו. יש בשוק מגוון צילינדרים גדול ולכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו.

 

חנות מנעולים מקצועית מחזיקה צילינדרים לכל דורש – תיקון, התקנה ושיווק צילינדרים במגוון רחב ובמחירים שונים. בארז מנעולים אנו יכולים לתקן תקלות הנוצרות בצילינדרים וכמו כן לשנות קומבינציית נעילה בצילינדר קיים, תוך יצירת מפתח חדש התואם לצילינדר המחודש.

 

מגוון צילינדרים לכל דורש – תיקון, התקנה ושיווק צילינדרים

בחירת צילינדר התואם את הצרכים של הלקוח זו ההתמחות של פורץ מנעולים מיומן. לכל צילינדר יש את המאפיינים שלו ויש להציג בפני הלקוח את היתרונות והחסרונות של המנעול לפני בחירת הצילינדר. סוגי הצילינדרים העיקריים הם:

  • צילינדר גלגל שיניים – מנגנון נעילה שבמרכזו גלגל שיניים מסתובב המפעיל את מנגנון הבריחים של הדלת. בדרך כלל מתאים לדלתות עץ או דלתות פלדלת.
  • צילינדר לשונית – מנעול המפעיל לשונית נעילה הנועלת בריח אחד. טוב לדלתות ישנות שאין להן בריחים מרובים, ולכן צילינדר זה ישמש בדלתות המספקות רמת ביטחון נמוכה.
  • צילינדר רב בריח – מנעול תוצרת ישראל המעניק רמת ביטחון טובה. צילינדר זה עשוי מסגסוגת פלדה חזקה וקשה לפרוץ אותו. זהו המנעול הנפוץ ביותר בישראל.
  • צילינדר הכולל מפתח מובנה – מנעול דלת שחלקו הפנימי הוא מפתח קבוע במנעול. אין צורך להשתמש במפתח כאשר נועלים את הבית מבפנים. מנעול זה מעולה לדירות פרטיות והוא חוסך את החיפוש המתמיד אחר מפתח.

 

תיקון צילינדר

כאשר יש צורך להחליף מנעול בכניסה לבניין משותף החלפת צילינדר היא מסובכת. לכל דיירי הבניין יש מפתח לכניסה ושינוי צילינדר יחייב לשכפל לדיירים כמות גדולה של מפתחות, הליך שעלול לעלות מאות רבות של שקלים בבניין מרובה דירות. הפתרון הוא תיקון הצילינדר על ידי מנעולן בגבעת שמואל מומחה או החלפת צילינדר לחדש תוך התאמת הצילינדר למפתח הקיים. אנחנו בארז מנעולים מתמחים בהתאמת מפתחות לצילינדרים חדשים.

ארז מנעולים מספק שירות של צילינדרים לכל דורש – תיקון, התקנה ושיווק צילינדרים, במטרה לספק לכם את המוצרים הטובים ביותר באחריות מלאה. אנו פרושים בכל אזור המרכז עם אנשי מקצוע מעולים, מנעולנים בעלי תעודת יושר מהמשטרה וניסיון רב. נשמח לסייע לכם בכל הקשור לייעוץ, תיקון והחלפת צילינדרים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ