צרו קשר
ּ

שירותי מנעולנות לרכב

שירותי מנעולנות לרכב זהו תחום שכולל ידע רב בכל מנגנוני המנעולים ובשיטות הפריצה השונות. בשוק המכוניות יש עשרות יצרני מכוניות ולכל אחת מהן דגמים רבים של רכבים, וסוגים רבים של מערכת מנעולים ייחודית. נוסף על כך, מערכת המנעולים בדגם מכונית מסוים יכולה להשתנות בכל כמה שנים. משום כך טיפול במערכות אלה מצריך התעדכנות ומקצועיות.

 

בשנים האחרונות מערכות הנעילה לרכב הפכו מתוחכמות יותר ומבוססות מחשב. טיפול במערכות אלה מצריך ציוד מתוחכם המתחדש כל כמה שנים. שירותי המנעולים לרכב כוללים פריצה לרכב, שכפול מפתחות לרכב, שינוי צילינדר למכוניות וכמו כן תיקון מערכות אזעקה ומערכות קודן שהם היום סטנדרט בענף.

 

שירותי מנעולנות לרכב ושכפול מפתחות

שכפול מפתחות היא התמחות ייחודית בענף הרכבים, התמחות הדורשת ידע רב וציוד שכפול מתקדם ויקר במיוחד. יש מספר סוגי מפתחות שאנו משכפלים במחירים שונים ובמגוון אופציות:

  • שכפול מפתח מקורי – שכפול מפתח מקורי לרכב היא האופציה היקרה ביותר ולא תמיד מוצדקת מבחינת עלות תועלת. האיכות של המפתח הזה אינה עולה על מפתחות תואמים באיכות גבוהה, ולכן אופציה זו לא פופולארית.
  • שכפול מפתח תואם הכולל שלט מובנה – גלם המפתח שאנו משתמשים בו הוא מאיכות מעולה והוא כולל צ'יפ מסיליקון ושלט לפתיחת הדלתות והחלונות. אפשרות זו היא הנפוצה ביותר והיא כוללת אחריות כמו המפתח המקורי.
  • מפתח הכולל צ'יפ ללא שלט – אופציה שירותי מנעולנות לרכב שהיא זולה יותר. המפתח כולל צ'יפ וניתן להתניע את הרכב באמצעותו, ניתן אף לפתוח את הדלתות בעזרת הכנסת המפתח לצילינדר. מפתח זה הוא מעולה עבור מפתחות רזרביים שבהם לא עושים שימוש יום יומי.

 

שכפול מפתח בשטח

אנו יכולים לספק ללקוח שכפול מפתחות בשטח וזאת במקרה של אובדן מפתחות ללא מפתחות רזרביים. שירותי מנעולנות לרכב מתבצעים על ידי אחד המומחים שלנו וניתנים לכל סוגי הרכב הקיימים. מנעולן בגבעתיים מומחה מארז מנעולים יגיע לרכב בכל שעות היממה, יפרוץ את הרכב ויתחבר למחשב הרכב. לאחר מכן יוכל לשחזר את קוד המפתח באמצעות ציוד מחשוב מיוחד ותוכנה מקורית מטעם היצרן. שכפול המפתח מתבצע על ידי ציוד שחזור מפתחות נייד וצריבת הצ'יפ אף היא נעשית השטח. תהליך שחזור מפתח דורש מומחיות רבה ואנו אף מעניקים למפתח אחריות המעידה על איכות הציוד שבו אנו משתמשים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ