צרו קשר
ּ

שכפול מפתחות בזול אצל מנעולן בבני ברק

מנעול תקול ודלתות שלא ניתן לפתוח גורמות לסיטואציה מלחיצה ורצוי למנוע תקלות מסוג זה. מנעול העומד להתקלקל ייפתח וייסגר ברעש חורק או ייפתח רק בהפעלת כוח חזק מהרגיל. בדלתות פנים מקולקלות, לשונית הנעילה הקפיצית עלולה להיתקע וצריך לבצע ניסיונות חוזרים כדי לפתוח את הדלת, מה שמעיד על לשונית תקולה העומדת להשתחרר.

מנעולן בבני ברק יבדוק את מנעולי הבית, יתקן אותם או לחלופין יחליף מנעול שלא ניתן לשפצו. כך נמנע סיטואציות מלחיצות של דלתות חדרים שאי אפשר לפתוח.

 

שכפול מפתחות היא הפעולה הנפוצה ביותר עבור מנעולן בבני ברק ואנו מבצעים פעולה זו מאות פעמים ביום. פעולת השכפול לכל סוגי המפתחות הקיימים בשוק מצריכה ציוד שכפול מגוון וכמו כן מלאי גלמים של כל סוגי המפתחות.

רצוי לשכפל אצל מנעולן המחזיק מלאי גלמים מקוריים ואיכותיים ולא לחסוך מספר שקלים ולשכפל מפתחות מייצור סיני ובאיכות נמוכה. המפתח הנפוץ ביותר הוא מפתח רב בריח ויש מספר סוגי שכפולים שאפשר לבצע:

  • שכפול מפתח רגיל – במפתח רב בריח יש גומות שחורטים על גלם המפתח. בשכפול רגיל שני צדי המפתח זהים וניתן לפתוח את הדלת בכל כיוון פתיחה של המפתח.
  • שכפול מפתחות שונים על מפתח אחד – כדי למנוע ריבוי מפתחות ניתן לשכפל שני מפתחות שונים על גלם מפתחות אחד, למשל צד אחד מפתח לבית וצד שני מפתח כניסה לאינטרקום. שכפול זה יקר מעט יותר אך הוא מתאים עבור ילדים שלא רוצים צרור מפתחות גדול.
  • התאמת צילינדר למפתח – המנעולן יכול לשנות צילינדר תקול ולהתאימו למפתח קיים, וכך למנוע צורך בשכפול מפתחות רבים בעת תקלה בצילינדר.

 

הוספת שרשרת ביטחון לדלת כניסה

אחד מאביזרי הביטחון היעילים ביותר עבור ילדים היא הוספת שרשרת ביטחון בדלת כניסה. אביזר אשר מנעולן בקרית אונו, כמו בבני ברק מתקין במאות בתים. שרשרת ביטחון מאפשרת לפתוח את דלת הכניסה למספר סנטימטרים כדי שנוכל לראות מי עומד מאחורי הדלת ונוכל לבצע שיחת זיהוי פנים אל פנים ללא צורך לפתוח את דלת הכניסה לרווחה. רק התקנת שרשרת על ידי מנעולן מוסמך תבטיח חיבור חזק של ההתקן שלא ניתן לפרוץ. אביזר זה מספק לכם הגנה מעולה במחיר נמוך יחסית.

אנו בארז מנעולים בעלי ניסיון בתיקון דלתות חוץ ופנים, שכפול מפתחות והוספת אביזרי מיגון לבית ולמשרד. אנו זמינים 24/7 ומגיעים לכל קריאה במהירות, כדי לתת לכם שירות מקצועי ללא פשרות. אנו מספקים אחריות מלאה על המוצרים שלנו ונשמח לשרת אתכם בשטח ובחנות שלנו ברמת גן.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ