צרו קשר
ּ

תהליך הכשרה של מנעולן מוסמך

מקצוע פריצת המנעולים הוא תחום מתפתח, במיוחד בשנים האחרונות. המנעולים הפכו להיות מתוחכמים יותר וצריך תהליך הכשרה של מנעולן בתל אביב מוסמך, כדי להפוך למנעולן מקצועי. תהליך זה כולל לימודים במכללה המתמחה בתחום ואשר מוכרת על ידי משרד העבודה. נוסף על כך צריך להנפיק תעודת יושר ממשטרת ישראל. במקביל ללימודי המקצוע יש צורך בעבודה מעשית, שהיא חובה עבור תהליך ההכשרה.

 

תהליך הכשרה של מנעולן מוסמך

בשלב הראשון יש ללמד את המנעולן הצעיר את מגוון הפעולות המרכיבות את מקצוע המנעולנות. המשימות שלומדים במסגרת תהליך הכשרה של מנעולן בראשון לציון מוסמך כוללות בין היתר:

  • פריצת רכבים – פריצת דלתות בכל מגוון הרכבים הקיימים בשוק והשיטות המקצועיות לפריצה חלקה ללא נזק. מדובר במאות רכבים ותחום זה מתעדכן ללא הרף.
  • פריצת דלתות –הסיבות לנעילת דלת, סוגי המנעולים השונים וציוד הפריצה המתאים לכל סוג תקלה.
  • שכפול מפתחות לדירה ולרכב – מגוון המפתחות הקיים בשוק הוא אדיר ויש ללמוד שכפול של כל סוגי המפתחות בעזרת מספר גדול של מכשירים שונים, בהתאם למשימה.
  • פריצת כספות – פתיחת כספות בבתים פרטיים ובמוסדות. שיטות פריצת הכספות משתנות מכספת לכספת, ובמהלך ההכשרה המנעולן לומד לתפעל ציוד קידוח מתקדם ושיטות פריצה מתוחכמות.

תהליך ההכשרה הוא ארוך ומצריך יכולת טכנית גבוהה ויכולת תפעול של מערכות מתקדמות מבוססות מחשב ותוכנה.

 

התנהלות מול לקוחות ותפעול מכשור מעודכן

לקוחות המזמינים מנעולן הם לרוב במצב לחוץ, הם נעולים מחוץ לבית או מחוץ למכונית, מהלך היום שלהם השתבש והסבלנות שלהם קצרה. זה הזמן שבו מנעולן שעבר הכשרה מסודרת ידע להרגיע את הלקוח בעזרת שירות לקוחות איכותי. מנעולן מקצועי ואמין מציע מחירים תחרותיים, גם ברגעים שבהם הלקוח בלחץ. זהו אחד ההבדלים העיקריים בין מנעולן מוסמך ומקצוען לבין בעל מקצוע חובבן.

כמו כן, יש לזכור שענף הפריצה הוא דינמי במיוחד ולכן תהליך הכשרה של מנעולן מוסמך כולל לימוד של מערכות נעילה, טכניקות וציוד חדשניים. אנו בארז מנעולים דואגים להתעדכן לגבי כל מערכת נעילה חדשה וכמו כן אנו משקיעים כסף רב בציוד מתקדם ואיכותי ובתוכנות הדרושות לשכפול מפתחות רכבים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ